• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mitai ir tiesa apie buitinę techniką  2 

Autorius: Laura Montvilaitė
2011-01-31 18:45:00

Mitai ir tiesa apie buitinę techniką

Pasartąjį dešimtmetį kintant ir atsirandant naujoms technologijomis, buitinė technika itin sparčiai tobulėjo. Nepaisant inovacijų, buitinės technikos pardavėjai susiduria su įvairiais mitais. Siekdama juos sugriauti, „Electrolux“ pateikia 12 populiariausių mitų apie įvairių kategorijų prietaisus ir argumentuotą tiesą.

ORKAITĖS

1. Mitas: orkaitės su savaiminio išsivalymo funkcija (pirolize) dėl didelės šilumos viduje gali sugadinti baldus. Tiesa: orkaitės, turinčios pirolizės funkciją, yra papildomai apsaugotos.

2. Mitas: orkaitėje su garų funkcija galima kepti tik daržoves. Tiesa: orkaitėse su garų funkcija kepamos ne tik daržovės, bet ir mėsos, žuvies patiekalai, o, pasirinkus mažiausią garų kiekį, idealiai iškepa ir pyragas ar duona.

3. Mitas: orkaitės, turinčios kvapų filtrą, reikalauja daugiau priežiūros. Tiesa: kvapų filtras yra amžinas ir dėl savo veikimo principo visiškai nereikalauja priežiūros.

KAITLENTĖS

4. Mitas: indukcinės kaitlentės skleidžiamos elektromagnetinės bangos kenkia žmogaus organizmui. Tiesa: indukcinės kaitlentės skleidžiamų elektromagnetinių bangų intensyvumas yra kur kas mažesnis negu plaukų džiovintuvo ar mobilaus telefono.

5. Mitas: indukcinė kaitlentė veikia kaip ir mikrobangų krosnelė – tiesiogiai šildomas maistas, o ne indas. Tiesa: indukcinė kaitlentė, veikdama tiesiogiai, kaitina puodo dugną, dėl ko įkaista ir puodo  vidus.

6. Mitas: iš šaldiklio išimtą puodą padėjus ant įkaitusios indukcinės kaitvietės, stiklo keraminė kaitlentė gali sutrūkinėti. Tiesa: dėl labai mažo (tik 0,0000001%) išsiplėtimo, stiklo keramika yra atspari temperatūros šokui.

INDAPLOVĖS

7. Mitas: plauti indus indaplovėje neekonomiška. Tiesa: Indaplovės, talpinančios 12 indų komplektų, sunaudoja apie 12 litrų vandens, t.y. tiek, kiek telpa vandens įprastoje kriauklėje. Kiek indų komplektų išplautumėte rankomis su tiek vandens?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
beje
2015-01-10 18:08:18
įdomu tai, kad čia dar galima ir papildomai užsidirbti - varlė moka už tuos, kurie ateina ir apsiperka per jūsų nuorodą :) ir tie pinigai niekur nepasensta ir nedingsta, juos galima išnaudoti savo pirkiniams. Tie, kurie patys užsiima kokiu nors savo verslu ir nori prekiauti, bet neturi savo internetinės parduotuvės, taip pat gali bendradarbiauti su varle.
Rassa
2015-01-10 18:07:25
geriausia parduotuvė, kur galima įsigyti visų šių prekių - varle,lt. Čia labai geros kainos, puiki kokybė, malonus aptarnavimas ir milžiniškas asortimentas. Be to, galima nemokėti už pristatymą, jeigu atsiimate vietoje.