• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Per kiek laiko siunta pasieks Pietų Korėją, JAE, JAV ar Australiją?

Autorius: Eli.lt
2015-12-22 10:51:00

Per kiek laiko siunta pasieks Pietų Korėją, JAE, JAV ar Australiją?
Jei dvejojate ar siunta spės pasiekti artimuosius emigracijoje dar iki švenčių, tai į jūsų klausimus atsakys atliktas eksperimentas, kurio metu iš Lietuvos kartu su GPS įranga buvo išsiųstos 5 siuntos į D. Britaniją, JAV, Australiją, P. Korėją ir Jungtinius Arabų Emyratus.

Kelias savaites trukęs eksperimentas parodė, kad greičiausiai siuntos keliauja Europoje ir adresatus gali pasiekti per 24 val., o bičiulius JAV ar Australijoje nudžiuginsite po 2-3 dienų laukimo.

„Į vieną populiariausių lietuvių siunčiamų taškų – D. Britaniją, siunta keliavo 20 val. ir 51 min. Gauti GPS duomenys parodė, kad pakeliui iš Vilniaus siuntą 4 valandas praleido Vokietijoje, Leipcigo oro uoste. Įdomu ir tai, kad iš Leipcigo siunta nukeliavo į Londono „Luton“ oro uostą, vėliau į „Heathrow“, kas atėmė dar 5 valandas ir tik tada siunta buvo perduota kurjeriui, kad ją pristatytų“, - siuntos kelią aiškina eksperimentą vykdžiusios „Siukspigiau.lt“ kompanijos direktorius Mindaugas Šilkūnas.

Kaip ir keliaujant į Angliją, taip ir į visas kitas valstybes išsiųstos siuntos iš Vilniaus pirmiausiai skrisdavo į Leipcigą, net ir tais atvejais, kai atrodytų, jog keliauti reikėtų į priešingą pusę – Australiją, JAE ar P. Korėją, šis siuntų paskirstymo terminalas nebuvo aplenkiamas.

Pirmasis kelionės etapas nuo Kauno iki minėto Leipcigo dažniausiai sudaro 8-10 valandų visos kelionės trukmės. Tad jei siunčiate siuntas Europoje, prie šio pristatymo laiko galite pridėti dar maždaug tiek pat.

Į JAV išsiųsta siunta su GPS aparatu kitą žemyną pasiekė per 3 dienas, 10 valandų ir 19 minučių. Nors pasiekti kitą Atlanto pusę per 3 dienas ir nėra labai ilgas laiko tarpas, tačiau jis galėjo būti ir trumpesnis, jei ne Valstijose švenčiama Padėkos diena, kurios metu sustabdoma daugelio kompanijų veikla. Šis lietuviams vis dar neįprastas trukdis pridėjo papildomą dieną, tad jei norite nudžiuginti artimiuosius JAV, įvertinkite ir šventinio laikotarpio sukeliamus trukdžius. Tad, jei išsiųsite savo dovanėles šiandien, kitą Atlanto pusę jos greičiausiai pasieks tik antrą arba trečią Kalėdų dieną.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus