• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pirkti internetu – protingas pasirinkimas nepaisantis standartų

Autorius: Eli.lt
2016-09-10 11:00:00

Pirkti internetu – protingas pasirinkimas nepaisantis standartų
Jei prieš keletą metų elektroninė prekyba daugeliui lietuvių atrodė nepatikimas pasirinkimas, šiandien internetinės parduotuvės išgyvena tikrą aukso amžių. Tautiečiai internetu noriai perka praktiškai viską, pradedant drabužiais ir baigiant stambiąją buitine technika.  

Kai kurie rinkodaros specialistai teigia, kad lietuviai per kelerius ateinančius metus savo pirkimo mastais virtualioje erdvėje gali net pasivyti Skandinavijos šalis, kuriuose elektroninė prekyba tiesiog išgyvena aukso amžių.  Kur slypi internetinės prekybos populiarumo paslaptis, pasakoja didžiausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt specialistai.

Kaina atitinkanti kokybę

Tikriausiai jokia paslaptis, kad kvepalai, kosmetika, buitinės prekės ar rūbai internetu kainuoja pigiau, lyginat su tomis pačiomis prekėmis, kurias galima rasti įprastose prekybos vietose. Žinoma, tokie kainų skirtumai šiek tiek gąsdina potencialius pirkėjus, kurie baiminasi, kad elektroninės parduotuvės taupo kokybės sąskaita ir pardavinėja klastotes ar „nurašytus“ daiktus, tačiau mažesnių kainų paslaptis glūdi mažesnėse išlaidose. Elektroninei parduotuvei nereikia rūpintis stilingų patalpų strategiškai patogioje vietoje nuoma, nereikia rūpintis didelėmis sąskaitomis už komunalines paslaugas, jos gali turėti gerokai mažiau darbuotojų, o ir darbo laikas jų yra neribotas, todėl prekyba veikia visą parą ištisus metus.  Visa tai elektroninėms parduotuvėms leidžia pasiūlyti draugiškesnes kainas pirkėjui. Tad tikrai nereikia stebėtis, kodėl garsių įmonių drabužiai internete kainuoja pigiau.  

Platesnis asortimentas

Spustelėjus šaltukui, daugelis pradeda galvoti apie naujus šiltesnius drabužius, tačiau taip jau yra, kad daugelio įprastų parduotuvių asortimentas nelabai kuo skiriasi – tie patys modeliai, tas pats dizainas, tik spalvos, puošybos elementai ir kainos skiriasi. Kodėl? Viskas gana paprasta, tiesiog šiais metais tokios mados tendencijos. Tuo tarpu, elektroninėse parduotuvėse galima įsigyti išties originalių drabužių, kurių tradicinėse parduotuvėse nė su žiburiu nerasi. Be to, gausus asortimentas būdingas ne tik rūbams, bet ir kosmetikai, mobiliesiems telefonams ir kitoms prekėms, kadangi elektroninės parduotuvės paprastai turi didelius saugojimo sandėlius, kurie geba talpinti daug prekių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus