• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tvarka namuose – žaibo greitumu  4 

Autorius: Bazilė
2010-12-03 11:10:00

Tvarka namuose – žaibo greitumu
Photos.com
Kai kurie žmonės sugeba savo namuose palaikyti idealią tvarką nuolatos. Deja, aš -  ne iš pastarųjų tipo. Mano kūrybinė netvarka, kurioje jaučiuosi geriausiai, netrunka virsti tiesiog didele netvarka, o tam, kad kambariuose įsivyrautų tvarka, tenka įdėti nemažai pastangų. Sakyčiau, net ne fizinių – veikiau moralinių. Nes tvarkymosi procesui turiu nusiteikti. O menkiausias trukdis gali išmušti iš vėžių ilgam... Pavyzdžiui, iki kitos savaitės. Ar dar ilgiau.

O vis dėlto tvarkingų namų labai noriu. Tad nuolat ieškau trijų dalykų: įkvėpimo (na, žinoma, ne kūrybinio, o to paprasto, buitinio), protingo patarimo (kuris padėtų apskrieti namus pasibalnojus šluotą greitai ir neskausmingai, kol dar nevirtau depresuojančia ir ant visų bambančia ragana) arba... stebuklingos lazdelės, kuria mostelėjus namuose stotų dzenbudistinė ramybės oazė.

Deja, įkvėpimas – toks slidus dalykas: vieną dieną kokia nors pastaba, sakinys ar šiaip idėja mesteli iki palubių (t.y. kyla ūpas išvalyti šviestuvus ir dulkes netgi nuo viršutinių sekcijos lentynų), o kitą kartą, žiūrėk, tik žiovulį sukelia.

Stebuklingos lazdelės man irgi niekas dar nepadovanojo (aš vis dar tikiu, kad tokia yra, nes kito paaiškinimo, kaip kai kurie žmonės geba palaikyti namuose sterilią švarą ir tvarką, nerandu).

O vis dėlto patarimų, kaip tą patį atstumą (ar, kambarių tvarkymo atveju, plotą), apsiginklavus šluota ir skuduru, įveikti greičiau, kartkartėmis atkapstau.

Dalinuosi pastarojo meto receptais.

•    Naudok tinkamas priemones. Kad ir kaip sau įrodinėčiau, jog dėl vienos dėmės ant kilimo neverta pirkti kilimams skirto valiklio, ir bandau tą nelemtą dėmę įveikti kitomis priemonėmis (juk logiška, kad valiklis, kuris šalina dėmes iš vilnonių audinių, turėtų išvalyti ir dėmę iš mano kilimo, kurio pluošto sudėtyje yra ir vilnos), anksčiau ar vėliau tenka eiti į parduotuvę ir pirkti tai, ko iš tikrųjų reikia. Ir keiksnoti save, kad jau 5 kartus, valydama tą dėmę, esu atlikusi visą serija pratimų bicepsams ir tricepsams. Raumenų nuo to neužsiauginau, nervų šiek tiek pagadinau, ir galiausiai vis tiek teko pirkti kilimų valiklį. Tad jei jau kokia butinė užduotis pasirodo per sunki – domėkitės, ieškokite, ar nėra sukurta produkto būtent tai užduočiai spręsti!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Deividas
2014-02-24 11:27:11
do it yourself
neatlikta
2014-02-24 11:26:26
liepiau kad viska darytu pats nes as uz ji nieko nedarysiu
gugu
2010-12-05 23:26:51
Man nepadejo :(