• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Agnė Jagelavičiūtė imasi naujo eksperimento

Autorius: Eli.lt
2016-09-01 11:00:00

Agnė Jagelavičiūtė imasi naujo eksperimento
Agnė Jagelavičiūtė visiems, kurie mano, kad stilingai įsirengti namus yra prabanga, pasiryžo įrodyti, jog tai tėra klaidingas mitas. Garsi moteris nusprendė savo kasdienę stilistės veiklą paįvairinti ir ėmėsi naujo iššūkio – sukurti 68 kv. m. trijų kambarių šeimos namų interjerą „LightHouse“ projekte.

„Daugelis įsivaizduoja, kad stilius yra susijęs su prabanga ir prestižo atributais. Tai yra absurdas! Jeigu jūs iki šiol rengėtės „pilkai“ ir staiga nusipirkę kokį „super“ prabangų aksesuarą, manysite, jog esate stilingi, privalau jus nuvilti – turėsite tik prabangų aksesuarą, bet tikrai ne stilių. Norėdami išreikšti save per aprangą, turite derinti detales, spalvas ir aksesuarus. Stilius yra visuma, o ne vienas akcentas. Tą patį galima pasakyti ir apie namų interjerą. Jeigu iš butiko nusipirkote prabangų anglišką krėslą ar prancūzišką staliuką, o namuose yra spalvų ir detalių beskonybė, tai turėsite brangų akcentą, bet ne stilingus namus. Aišku, teisūs bus tie, kurie sakys, kad viską namuose galima įrengti labai brangiai ir namai bus prabangiai stilingi. Taip, gal jums ir pavyks, bet nenuginčijama yra tai, kad stilingi namai gali būti prieinami kiekvienam“, – teigia stilistė Agnė Jagelavičiūtė.

Agnė drąsiam savo eksperimentui pasirinko naujos statybos butą Vilniuje plėtojamoje „LightHouse“ gyvenvietėje. Bute, kuriame Agnė ėmėsi kurti savo interjerą, buvo tik sienos, langai ir santechnika, tad stilistei teko iššūkis sukurti namų stilių praktiškai nuo nulio. Agnė nesinaudojo interjero dizainerių, architektų ar kitų konsultantų paslaugomis. „Gyvenime mėgstu iššūkius ir visada sakau, kad neįmanoma yra tik iki tol, kol nepamėginu padaryti“, – drąsiai teigia A. Jagelavičiūtė.

Pasak Agnės, stilius kuriamas ne chaotiškai, tad nusivilsite galvodami, jog viskas gimsta ekspromtu. „Stilius tikrai nėra „menki“ reikalai ir tai, ką kiekvienas iš mūsų jau gimdamas išmano. Tačiau neįmanomų dalykų nėra. Reikia tik daug noro, idėjų, veiklumo ir, žinoma, laiko. Laiko ne tik viską įrengti, bet ir pergalvoti sprendimus. Tą daryti tikrai teks pirmą kartą bandant namams suteikti stilių“, – šypsosi A. Jagelavičiūtė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus