• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisčiausios stalų dizaino idėjos (foto)  3 

Autorius: Pagal oddee.com
2009-09-28 14:30:00

Keisčiausios stalų dizaino idėjos (foto)
oddee.com nuotr.

Stalas yra vienas būtiniausių namų interjero elementų. Jį galima rasti kiekvienuose namuose. Bet ar dažnai galime pamatyti tokius stalus, kuriuos pateikiame žemiau esančiose nuotraukose? Pripažinkime, jie pakankamai originalūs, įdomūs ir keliantys mums pačias įvairiausias emocijas. O kuris iš šių stalų jums pats originaliausias?

1. Stalas – „Sumo“
Šio Sumo imtynininko pozicija byloja, kad jis pasiruošęs kautynėms. Toks stalas tikrai atrodo tvirtas ir lengvai nepajudinamas. Jis tiktų rytietiško interjero fone.
 
 
2. „Pac Man“ stalas
Ar prisimenate seną kompiuterinį žaidimą „Pac-Man“? Jeigu prisiminimai jums  seniai išblėso, tai šis stalas vėl leis juos susigrąžinti. Dizaineris Erin McFadden sukūrė šį modernų stalą išskirtinai žaidimų kolekcionieriui Syd Bolton iš Otarijo provincijos.
 
 
3. „Žinučių“ stalas
Dizainerio Tom Seymour sukurtas stalas praktiškai labai naudingas – jis atlieka paprasčiausių plėšomų lapelių funkciją. Šį stalą sudaro 500 plėšomų lapų, tad parašyti tikrai galima labai daug. Šį stalą ypatingai turėtų mėgti vaikai, tačiau jį įsigyti galima tik Didžiojoje Britanijoje.
 
 
 
4. „Įrankių“ stalas
Šis stalas-skulptūra padarytas tik iš sidabrinių peilių, šaukštų ir šakučių. Jis pakankamai tvirtas ir gali puikiai papuošti namų interjerą.
 
 
5. „Žmogiškas“ stalas
Dzmitry Samal sukurti šį stalą įkvėpė žmogaus kūno grožis. Keturios vyro kojos laiko stalo viršų ir atrodo tikrai įspūdingai.
 
 
6. Stalas – „Skeletas“
Šį stalą savo namuose turėti galėtų ne kiekvienas. Skeletas tikrai neatrodo labai patraukliai, bet tiems, kurie mėgsta šokiruoti ir nustebinti svečius tai puikus pasirinkimas.
 
 
7. Meniškas stalas
Korėjietis Chul an Kwak savo kuriamiems baldams siekia suteikti dinaminių emocijų ir laužyti statiškas formas. Argi nekyla klausimas, kaip stovi šis stalas?
 
 
8. Stalas – „Dovana“
Šį stalą padovanojo mergina savo vaikinui. Visas merginos pozavimas truko net 10 valandų.
 
 
Ar tarp šių stalų yra nors vienas, kurį norėtumėte turėti savo namuose?
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
..
2013-03-24 11:24:56
sumo.
sauleee
2009-09-30 22:56:23
geras
:)
2009-09-28 18:42:54
as tai ta su kojomis:)