• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Renkamės naujus vonios baldus: į ką atkreipti dėmesį?

Autorius: Eli.lt, Shutterstock nuotr.
2017-02-01 15:00:00

Renkamės naujus vonios baldus: į ką atkreipti dėmesį?
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad poreikiai vonios kambariui ir baldams yra labai nedideli, tačiau nereiktų apsigauti. Pasak didžiausios Lietuvoje elektroninės parduotuvės Pigu.lt specialistų, vonios baldai labai specifiniai, jiems keliami itin aukšti stiliaus, funkcionalumo ir kokybės reikalavimai. Vonios baldai turi būti ergonomiški, saugūs, ypač atsparūs drėgmei, garams ir ilgaamžiai. Be to, tai labai individualus pasirinkimas, kurį lemia begalė veiksnių – vonios kambario dydis, asmeninis estetinis skonis ir pan.

Štai keletas naudingų patarimų, kurie padės išsirinkti vonios baldus, optimaliai atitinkančius jūsų lūkesčius.  

Vonios kambario dydis – svarbiausias kriterijus

Vonios kambario dydis turi daugiausiai įtakos jūsų pasirinkimui ir apsisprendimui. Jei erdvė labai nedidelė, gali nutikti taip, kad teks atsisakyti daugumos stilingų ir šiandien labai populiarių vonios baldų ir detalių – komodos, kėdės ar pufo, ant kurio galima prisėsti ir atsipalaiduoti po vonios procedūrų, specialios vitrinos, kurioje laikomos įvairios higienos priemones nemėgstančios drėgmės, pavyzdžiui, veido kremai ir pan.  Visgi, nereiktų nusiminti, nes šiuos vonios baldus galima pakeisti praktiškomis ir stilingomis detalėmis: lentynomis, įrengtomis po praustuve ar virš unitazo, specialiomis rankšluosčių kabyklomis, kurios lengvai primontuojamos prie durų. Be to, vonios kambaryje praverstų turėti du veidrodžius – vieną virš praustuvės, kitą – kur galėtumėte matyti save pilnu ūgiu.  Tai ir stilinga, ir labai praktiška.

Su įvairiomis problemomis gali susidurti ir tie būstų savininkai, kurie turi nestandartinio išplanavimo vonios kambarį, pavyzdžiui, įrengtą palėpėje. Rasti vonios baldus nestandartinėms erdvėms labai sudėtinga, todėl gali tekti kreiptis į profesionalius baldų projektuotojus ir montuotojus. O štai turintys erdves vonias privalo atminti keletą paprastų taisyklių. Visų pirma, būtina apsispręsti ar vonios kambarys derės prie likusio namų interjero, ar bus išskirtinis. Visų antra, vonios baldai turi derėti prie santechnikos: praustuvės, unitazo, dušo kabinos ar vonios. Galiausiai Pigu.lt specialistai rekomenduoja pirkti vonios baldų komplektą, taip ne tik pavyks išlaikyti vientisą erdvės interjerą, bet ir sutaupyti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus