• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Virtuvės baldų priešai

Autorius: www.eli.lt
2009-01-25 00:00:00

Virtuvės baldų priešai
"Gamma" nuotr.
Šiuolaikinė baldų rinka virtuvės komplektų gali pasiūlyti net pačiam ekstravagantiškiausiam žmogui: dizaineriai pristato nemažai naujų atradimų ir neįprastų sprendimų. Tačiau įsigydamas patinkančius baldus retas kuris iš mūsų prisimena, kad virtuvė – tai didesnių pavojų zona. Laikas, kuriam bėgant virtuvinis komplektas išlieka gražus ir tinkamas naudoti, reikšmingai priklauso nuo eksploatacijos sąlygų.


Pirkėjai, dėmesio!


Virtuvės baldų parduodama daugiausiai iš visų baldų. Virtuvės komplektas – tai pirmoji prekė, kurią įsigyja naujakuriai ir jaunavedžiai. Tačiau atvejai, kai pirkėjai ateina paprašyti pakeisti sugedusias detales, baldų salonų pardavėjų žodžiais, tikrai nereti. Pokalbio metu dažniausiai paaiškėja, jog baldas nebetinkamas naudoti todėl, kad jį gausiai "laistė" vandeniu arba šeimininkai produktus pjaustė tiesiai ant stalviršio.


Visa tai atsitinka dėl baldų, tame tarpe ir virtuvinių, eksploatacijos taisyklių neišmanymo. Senais laikais tokios taisyklės buvo sukurtos visų tipų baldams, tačiau SSRS laikų Š“Š˛Š?Š¢ standartas seniai jau paseno. Atsirado naujų medžiagų ir technologijų, kurioms turi būti sukurtos naujos eksploatacijos taisyklės. Todėl įsigyjant baldus verta susipažinti, kaip teisingai juos naudoti ir prižiūrėti. Juk tokių baldų eksploatacijos laikas yra apie 15 metų, nors saugant jie gali tarnauti ir kur kas ilgiau.


Pastaruoju metu didelis dėmesys skiriamas ne tik virtuvės baldų dizainui, bet ir patogumui, komfortui bei ilgaamžiškumui. Visa tai leidžia įgyvendinti baldų pramonės naujovės. Laikydamiesi keleto paprastų ir praktiškų patarimų, visada galėsite išsaugoti puikią visų komplekto elementų būklę.


Kas veikia jūsų baldus?


Pirma, šviesa. Užtikrinkite tokias sąlygas, kad baldų neveiktų tiesioginiai saulės spinduliai. Ilgą laiką šviesai tiesiogiai krintant ant tam tikrų detalių, gali susilpnėti jų chromatinės charakteristikos palyginus su kitomis detalėmis, kurias mažiau veikė šviesa. Keičiant ir/arba papildant kai kuriuos baldų elementus skirtingu laikotarpiu, detalių spalva gali skirtis. Šis spalvos skirtumas, kuris po kurio laiko pasidarys ne toks ryškus, nėra blogos kokybės baldų požymis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus