Amerikos komikų duetas Willas Ferrellas ir Zachas Galifianakis filme
Autorius: ACME Film
2012-08-24 11:33:00

Filmų apie garsųjį Ostiną Pauersą kūrėjas Jay Roachas nuo rugsėjo 21 dienos pakvies Lietuvos žiūrovus pamatyti naujausią jo darbą, šmaikščią komediją „Balsuok už mane!“ (angl. „The Campaign“). Artėjant spalį vyksiantiems Seimo rinkimams, nuotaikingas filmas taps ne tik puikia pramoga, bet ir leis įvertinti juokingąją politikos pusę.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks puikiai pažįstami Amerikos komikai Willas Ferrellas ir Zachas Galifianakis. Pastarasis, beje, vos praėjusią savaitę Kanadoje vedė mylimąją Quinn Lundberg, tad pasaulinėse filmo premjerose gerbėjai jį neabejotinai išvys su vestuviniu žiedu. Z.Galifianakis stulbinančios sėkmės Holivude sulaukė po puikių pasirodymų filmuose „Pagirios Las Vegase“, „Pagirios Tailande“ bei „Vingiuotas kelias namo“.

„Balsuok už mane!“ pasirodys ir lietuviškų šaknų turintis aktorius Jasonas Sudeikis bei iš televizijos serialo „Trečias luitas už saulės“ lietuviams jau gerai pažįstamas aktorius Johnas Lithgow.

Filmo centre – du vyrukai, besigrumiantys dėl kongresmeno kėdės. Vienas jų – Kemas Bredis (akt. W.Ferrellas) tikisi jau penktą kartą iš eilės laimėti rinkimus. Iki šiol jam tai pavykdavo gana lengvai, kadangi jis niekada neturėjo nei vieno konkurento. Tačiau šįkart sklandžiai perrinktam būti sutrukdo neatsargi ir intymi balso pašto dėžutė. Ši suteršia ištikimo krikščionio ir pavyzdingo vyro įvaizdį, mat paaiškėja, kad Kemas buvo užmezgęs romaną su viena iš savo palaikytojų. Korumpuoti vietos verslininkai nutaria pasinaudoti proga gauti valdžią ir įtikina Martį Haginsą (akt. Z.Galifianakis), miestelio turizmu besirūpinantį nevykėlį, stoti į politinę kovą. Kongreso senbuvis nuvertina naują varžovą, o Marčio populiarumas, netikėtai, kyla kaip ant mielių.

Netrukus vyrai į neapsakomai juokingą mūšį traukia purviniausius ginklus – kapstosi vienas kito gyvenime, kelia į viešumą nešvariausius apatinius ir kaip įmanydami stengiasi persivilioti rinkėjus. Valdžios siekiančių vyrų taikiklyje atsiduria vaikai, religinė bendruomenė, šeimos, šunys ir net gyvatės – bet kas, kas tik gali padėti laimėti rinkimus. Aršioje dvikovoje netrūksta itin juokingų ir kurioziškų momentų, kurie privers žiūrovus leipti iš juoko.

Beje, filme „Balsuok už mane!“ pasirodys vienas žaviausių šunų Holivude – Uggie, atlikęs svarbų vaidmenį penkiais „Oskarais“ apdovanotame filme „Artistas“.

Puiki komikų kompanija, kitu kampu atskleistos politinės aktualijos ir neįtikėtinas noras laimėti rinkimus Lietuvos kino teatruose – nuo rugsėjo 21 dienos.