• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tėvai per daug pasitiki mokytojų sudarytais mokyklinių prekių sąrašais

Autorius: Nerijus Budrys
2011-08-27 13:56:00

Tėvai per daug pasitiki mokytojų sudarytais mokyklinių prekių sąrašais
123rf.com

Mokyklinių prekių pardavėjai atkreipia tėvelių dėmesį į tai, kad ruošiant savo vaikus į mokyklą ne visada reikia aklai pasitikėti mokytojų rekomendacijomis.

„Pastebime, kad tėvai mokyklinių prekių pirkti ateina su mokytojų sudarytais sąrašais, kurie nesikeičia jau porą dešimtmečių ir todėl neretai būna pasenę. Dabar yra geresnių, kokybiškesnių prekių už mokytojų rekomenduojamas, bet tėveliai atkakliai laikosi sąrašo. Todėl rekomenduotume tėveliams ne tik atsižvelgti į mokytojų rekomendacijas, bet ir atkreipti dėmesį į tai, kokias priemones rekomenduoja mokyklinėmis prekėmis prekiaujančių parduotuvių darbuotojai“, - pastebi didžiausio Lietuvoje biuro reikmenų ir mokyklinių prekių tinklo „Officeday“ rinkodaros vadovė Aušra Kazanavičienė.

Kai kurių mokytojų įsitikinamai išlikę dar nuo sovietmečio: gera tik medaus akvarelė, rusiškas guašas arba čekiškas plastilinas, nors dabar parduotuvėse galima įsigyti naujų technologijų gaminių iš Vakarų Europos, pasižyminčių geresnėmis savybėmis, ekologiškų.

Tėvai taip pat vadovaujasi mokytojų pateiktais sąrašais ir spręsdami kiek ko pirkti, nors reikėtų atsižvelgti į vaiko individualius poreikius ir paimti keletą sąsiuvinių atsargai, nenumatytiems atvejams, kai sąsiuviniai pasimeta ar susitepa.

„Šiuo metu prekyba mokyklinėmis prekėmis suaktyvėjusi, tačiau didžiausio antplūdžio laukiame pirmosiomis rugsėjo dienomis – būtent tada ir ateina dauguma pirkėjų su mokytojų sudarytais sąrašais. Norintys išvengti spūsčių prie prekystalių mokyklinėmis prekėmis turėtų pasirūpinti artimiausiomis dienomis. Jei pirksite specializuotoje parduotuvėje visą reikalingą informaciją apie konkrečios klasės mokiniui reikalingus reikmenis suteiks parduotuvės darbuotojai“, - sako „Officeday“ atstovė.

Prekybininkų duomenimis, mokyklinėms prekėms tėvai išleidžia nuo 50 iki 300 Lt.

„Pirmokams reikia daugiau, nes jie dar tik pradeda eiti į mokyklą, o aukštesnių klasių mokiniams dažniausiai reikia tik papildyti nuo praeitų mokslo metų likusius reikmenis“, - pastebi A. Kazanavičienė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus