• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vaiko gabumai pagal numerologiją  2 

Autorius: eli.lt
2013-03-15 08:00:00

Vaiko gabumai pagal numerologiją
"Gamma" nuotr.
Tėvams, kurie nori geriau suprasti savo vaiką ir patys prisidėti prie jo tobulėjimo bei lavinimo, bus įdomu sužinoti, kokių skaičių vibracija turi įtakos jų atžalai ir kaip tai galima panaudoti plėtojant vaiko galimybes.

Numerologijoje dažnai naudojama sąvoka „gyvenimo kelio skaičius“. Jis nustatomas išskaidžius vaiko gimimo datą į atskirus skaitmenis ir sudedant juos iki tol, kol gausite vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, mažylis, gimęs 1999 m. sausio 27 d., bus „dvejetukas pagal gyvenimo keli oskaičių: 2+7+0+1+1+9+9+9 = 38 —> 3+8 = 11 —> 1+1 = 2.

Tiesa, iš karto vertėtų užbėgti už akių kraštutinumams. Kiekvienam žmogui, be gyvenimo datos vibracijos, turi įtakos ir kiti skaičiai, kad ir gautieji iš jo vardo. Taigi net ir vienodas gyvenimo kelio skaičius ne visada vienodai veikia tuos, kuriems jis lemtas. Todėl jo nevertėtų suvokti kaip dogmos. Be to, vaiko vystymasis priklauso nuo daugybės faktorių, o ši numerologų siūloma metodika tik suteikia galimybę giliau pažinti vaiko asmenybę.

Gyvenimo kelio skaičius: 1
Aktyvus, energingas vaikas. Jis nuolat siekia įsitvirtinti savo jėgomis. Nuo ankstyvos vaikystės jaučia savo individualumą ir išskirtinumą. Jam būdingas siekis viską daryti savarankiškai. Laiką mieliau leidžia ne su bendraamžiais, o su vyresniais vaikais ar net suaugusiaisiais. Jam patinka įveikti vis naujus iššūkius, o nesėkmės tik sustiprina jo atkaklumą. Vaikas pasieks daugiau, jei jo aktyvumą nukreipsite konstruktyvia linkme, išmokysite teisingai įvertinti situaciją, ugdysite jo valią. Pasistenkite parodyti jam, kaip įsitvirtinti tarp draugų neužgaunant kitų žmonių jausmų ir poreikių.

Gyvenimo kelio skaičius: 2
Vaikas gyvena emocijomis, jausmais, vadovaujasi pasąmoniniais instinktais. Jis ramus, nuo vaikystės įpranta tyliai, bet nuosekliai siekti pripažinimo. Instinktyviai siekia tvarkos, stabilumo. Jam reikia labai daug dėmesio, nori, kad juo rūpintųsi. Geriausia, ką galite jam duoti – tai skatinti ir ugdyti pasitikėjimą savimi. Skatinkite „dvejetuko“ aktyvumą, gabumus. Beje, šiam vaikui labiau nei kitiems reikia abiejų tėvų meilės – tai gana svarbus jo ramstis kelyje į laimę ir sėkmę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Margiris
2013-03-23 12:17:02
nors man jau ir 18 , bet pabandziau ant saves ir labai atitiko mano vaikyste :P
Diana
2013-03-18 23:06:16
visiska nesamone... turiu tris vaikus ir nieks neatitinka...