• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Planuojam vaiko gimtadienį

Autorius: Gerda Z.
2011-10-13 15:26:00

Planuojam vaiko gimtadienį
123rf.com

Liko vos mėnuo iki vaiko gimtadienio? Šiais metais norite kažko ypatingo, kas nudžiugintų ir Jūsų vaikutį, ir į gimtadienį susirinkusius draugus? Nuo ko pradėti? Klausimų tiek daug, o atsakymų nėra.

 

Eli.lt, pasitelkusi visas pajėgas, skuba Tau į pagalbą ir padės surengti tokį vaiko gimtadienį, apie kokį nebuvote pagalvoję.

 

Gimtadienio biudžetas

 

Visų pirma, gerai apgalvokite, kiek pinigų išleisite gimtadieniui. Nepamirškite, kad jei darysite gimtadienį namie, Jums reikės pasirūpinti visomis smulkmenomis, kurios brangiai kainuoja: balionai, žvakutės ant torto, gimtadienio kepuraitės, medaliai, plakatai... Visa tai nupirkti reikės Jums. O ką jau kalbėti apie vaišių stalą, drabužius vaikams ir dovanas. Tad prieš pradėdama planuoti gimtadienio šventę, būtinai susirašyk kiekvieno daikto, kurį žadi pirkti, kainą, kad vėliau, parduotuvės kasoje, negautumei lengvo šoko, dėl išleistų pinigų.

 

Gimtadienio tema

 

Jei organizuoji gimtadienio šventę vaikučiui, kuris turi savo nuomonę, ją išreiškia ir dažnai pasvajoja apie artėjančią šventę, tai būtinai su juo pasitark. Gal Tavo sūnelis svajoja apie piratų medžioklę? O gal jį domina transformerių karai? O dukrytės būtinai paklausk, ar ji nori su draugėmis būti fėjomis, o gal šiemet - princesėmis? Nesistenk išrinkti temą pati. Juk svarbiausia - vaiko norai, todėl būtinai su juo pasikalbėk.

 

Šventinės vaišės

 

Gimtadienio metu labai svarbu kambaryje paruošti vaišių stalą, kuris neapkrautų kambario, leistų vaikams laisvai judėti, tačiau ir būtų patogioje vietoje, jei kartais vaikai norėtų prisėsti ir užkrimsti. Kas turėtų būti ant stalo? Vienareikšmiai - gimtadienio tortas, atitinkantis pagrindinę gimtadienio temą. Taip pat nepamiršk vaikams saldainių, šokolado, kukūrūzų traškučių, įvairių duoniukų, želės arba drebučių pyragėlių. Pasistenk, kad šventės metu nebūtų bulvių traškučių ar saldžiųjų vaisvandenių, kurie kenkia vaikų sveikatėlei. Juk gali būti taip, kad į gimtadienį ateis ir alergiškas vaikas, kuriam negalima gerti vaisvandenių ar valgyti bulvių traškučių. Reikia būtinai apgalvoti šį momentą. Nepamiršk vaisių! Tai pačios svarbiausios vaišės. Mangai, vynuogės, švieži obuoliai, nektarinai, persikai, vasarą - uogos ir šviežutėlės daržovės - nepamainomos vaišės gimtadienio metu. Juk Tu nori, kad vaikai po gimtadienio būtų sveiki, tiesa? Gėrimams puikiausias pasirinkimas - šviežiai spaustos sultys. Obuolių, morkų, apelsinų, bananų - puikus gaivinantis gėrimas įvairaus amžiaus vaikams.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus