• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Labdaros ir paramos fondas „Saulės smiltys“ džiugina mažuosius ligoniukus  1 

Autorius: Labdaros ir paramos fondas „Saulės smiltys“
2010-06-23 11:20:00

Labdaros ir paramos fondas „Saulės smiltys“ džiugina mažuosius ligoniukus
Organizatorių nuotr.

Labdaros ir paramos fondas „Saulės smiltys“ nuo įkūrimo 2007 metais stengiasi kuo aktyviau padėti vaikams, sergantiems tuberkulioze: organizuoja edukacines, socialines programas, atnaujina palatas, perka medicininę įrangą, organizuoja vaikų laisvalaikį bei prisideda prie jo kūrimo. Didžiausia pagalba teikiama Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Klaipėdoje gydomiems ligoniukams, kurie ligoninėje praleidžia nuo mėnesio iki pusės metų ar net daugiau. 

Š. m. birželio 21 dieną labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys“ vadovė bei fondo savanoriai lankėsi VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje Tuberkuliozės filiale, kur kartu su vaikučiais ir VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovais praleido nuotaikingą pusdienį. 

Programoje vaikams savo dainas skyrė dainininkė Aušrinė, buvo žaidžiami įvairūs  žaidimai, gaudomas vėjas bei vykdomos kitos veiklos, kurios sukėlė  labai nuoširdžias ligoniukų šypsenas.

Renginio metu labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys“ vadovė Roberta Burinskaitė nuoširdžiai padėkojo TEO LT, AB atstovėms Lilijai Bistrubienei bei Jolantai Kundrotienei už nemokamą interneto įrengimą Klaipėdos ligoninės Vaikų tuberkuliozės filiale. „Per laiką, kada bendraujame su Klaipėdos ligonine, sutikome daug gerų žmonių, bet TEO širdys didžiausios. Jūs išpildėte vieną iš didžiausių vaikų svajonių“, - džiaugėsi fondo vadovė.

Pati TEO LT laikosi socialiai atsakingo verslo strategijos ir daug dėmesio skiria socialinei veiklai. 2009 metais labdarai TEO skyrė per 2,905 mln. litų. „Tuberkulioze vis dėlto pagal statistiką daugiausia serga socialiai remtini vaikučiai, tad tikimės, jog internetas – langas į pasaulį – leis vaikams dar labiau atrasti bendravimo džiaugsmą“, - teigia TEO atstovai, kurie ligoniukams taip pat linki kuo greičiau pasveikti bei tikėti ateitimi.

TEO LT, AB ne tik įrengė  internetą mažiesiems ligoniukams, bet ir padovanojo naują  DVD grotuvą bei planuoja ligoniukus aplankyti dar ne kartą. 

 

www.saulėssmiltys.lt

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Saule
2010-06-23 22:31:29
Super!