• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 jaukių priežasčių įsimylėti rudenį

Autorius: Eli.lt
2016-09-24 11:00:00

10 jaukių priežasčių įsimylėti rudenį
Sodria žaluma pasipuošusiai ir saulės sušildytai vasarai pasibaigus ateina ruduo... Dažnas nukabina nosį ir pasiduoda niūrioms mintims. Nereikia! Ruduo - nuostabus metų laikas! Pateikiame 10 jaukių įrodymų, tačiau, žinoma, jų yra gerokai daugiau.

Spalvingi lapaiAmerikiečių žurnalistas ir rašytojas Džimas Bišopas rašė: „Ruduo savo kišenėse turi daugiau aukso nei visi kiti metų laikai.“ Pasigrožėkite rimstančios gamtos sukurtu spalvingu paveikslu.

Rudens gėrybėsVasarą pralietas prakaitas rudenį apdovanoja milžiniškais moliūgais, traškiomis morkomis, šilkinėmis bulvėmis ir daugybe kitų daržo bei sodo gėrybių. O kur dar grybais ir laukinėmis uogomis nubarstyti miškai bei pievos...

Jaukūs megztiniaiŠaltukui parausvinus žandukus iš spintų traukiame jaukius megztinius, apgaubiančius šiluma lyg mamos apkabinimas...  

Šilti gėrimaiRuduo - puiki proga išsivirti saldžios kakavos, išragauti gausybę kvapių arbatų rūšių, o dieną pradėti su garuojančios kavos puodeliu delnuose.

Sotus maistasOrui atšalus norisi sotesnio maisto, tad mūsų virtuves užpildo sodrūs troškinių, orkaitėje čirškančių kepsnių ir cinamonu pagardintų pyragų kvapai.

Magiškas rūkasRudens rytai ir vakarai pasipuošę magišku rūku, kuris, lyg puri antklodė kviečia gamtą saldžiam miegui...

Ramūs vakarai namuoseVasara džiugina pramogų ir veiklos gausa, tačiau rudenį nurimstame drauge su gamta. Tai puiki proga daugiau laiko praleisti namuose, paskaityti, pasimėgauti šiltu bendravimu su šeimos nariais ar tiesiog nekišti nosies iš šiltutėlių patalų.

Hipnotizuojantis lietusRudens lietaus barbenimas į langą hipnotizuoja ir ramina, o jeigu lietus užklupo ir permerkė iki paskutinio siūlo, tai šiltas dušas, sausi drabužiai ir šiltutėlės kojinės tampa tikra tikra dovana!

Kultūrinis gyvenimasGamta rudenį ruošiasi miegui, o kultūrinis gyvenimas grįžta po vasaros atostogų. Duris vėl atveria teatrai, kino ekranuose rodoma daugybė naujų filmų, galerijose paroda veja parodą...

Nauja pradžiaNaujieji metai yra simbolinė pradžia, tačiau tiesa ta, kad skaičiukai kalendoriuje nieko nekeičia. O štai rudenį mus dažnai pasitinka nauji iššūkiai - moksleiviai grįžta į mokyklą, studentai vėl užpildo auditorijas, darbuotojai baigia atostogas ir pradeda naujus projektus.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus