• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lyčių kova: įdomūs faktai apie moteris ir vyrus  2 

Autorius: Eli.lt
2013-05-13 14:17:00

Labai dažnai kalbama, kad moterys švelnesnės, o štai vyrai tvirtesni. Moterys skiria daugiau spalvų, o vyrai geriau įvertina atstumus. Moterys geba lengviau atjausti, reiškti emocijas ir mintis, o vyrai yra gabesni matematikai. Pasiskaitykim, kuriose srityse laurus galima skirti moterims, o kuriose - vyrams!

Mamyčių sūneliai. 14% 25-34 metų vyrų tebegyvena su tėvais. Tokio amžiaus moterų, gyvenančių su tėvais, tėra 8%.Švaruolės. 90% moterų plauna rankas pasinaudojusios tualetu. Vyrų tarpe tą daro 75%.

Greituoliai, bet... Mokslininkai paskaičiavo, kad 2156-aisiais metais moterys 100 metrų atstumą nubėgs greičiau nei vyrai - jau ir dabar pastebima tendencija, kad moterų 100 metrų bėgimo rezultatai kasmet vis artėja prie vyrų. Vyrų rezultatai beveik nesikeičia.

Moksliukės. 80% JAV studijuojančių vyrukų studijas nutraukia. Tarp studenčių mokslus metusių merginų žymiai mažiau - tik 20%.

Laimingi storuliai. Stambūs vyrai yra laimingesni nei liekni. Bostono mokslininkai ištyrė 45 000 vyrų ir sužinojo, kad storuliai net 42% mažiau linkę į depresiją nei lieknieji. Apie moteris to tikriausiai nepasakytume, ar ne?

Mokytojos. JAV yra apie 3 mln. mokytojų. 75% - mokytojų yra moterys, o jeigu skaičiuotume tik pradinių klasių mokytojus, tai tarp jų moterų net 91%.Šeimos galva. Tyrėjai, apklausę poras, pastebėjo, kad moterims namuose leidžiantys vadovauti vyrai jaučiasi laimingesni. O tie, kurie turi savo nuomonę apie perkamą maistą, buities prekes, pareigų pasidalinimą buvo dažniau linkę įsivelti į konfliktus su žmona ar drauge dėl kurių patys vėliau jautėsi prastai.

Aktyvūs. Mokslininkų tyrimai rodo, kad hyperaktyvių berniukų yra trigubai daugiau nei mergaičių. Tiesa, berniūkščiai iš išdaigų amžiaus dažniausiai išauga, o štai su šiomis bėdomis susidūrusiomis mergaitėms tvarkytis sunkiau - vaikystėje hyperaktyviomis buvusios mergaitės vėliau prasčiau mokosi mokykloje, neretai užmezga destruktyvius santykius, anksti pastoja.

Vyrai neklauso ar moterys neaiškiai kalba? Ir taip, ir taip. Tyrimai rodo, kad moterų balsas turi žymiai daugiau dažnių nei vyrų, tad norint suvokti, ką kalba moteris reikia labiau susikaupti ir klausytis.

Pleputės. Per dieną moteris pasako apie 7,000 žodžių. Vyras - tik apie 2,000.

 

Atjaučiančios. Londono mokslininkai atliko eksperimentą, kurio metu ranką nukrėsdavo silpna elektros srovė. Tiek vyrų, tiek moterų smegenyse užfiksuota reakcijos ir už emocijas, ir už skausmą atsakingose zonose. Vėliau elektra nukrėsdavo žmonių antrąsias puses, o jie stebėjo. Vyrų stebėtojų smegenyse sureaguodavo už emocijas atskinga zona, o moterų smegenyse - ir už emocijas, ir už skausmą atsakingos zonos. Paprastai kalbant, moterys, tiesiogine tų žodžių prasme, fiziškai jaučia artimojo skausmą (tiesa, silpniau nei savąjį).

Savarankiški :). Britų vyrai kasmet veltui pravairuoja 6 mln. valandų, kadangi nenori pasirodyti nesavarankiški ir gėdijasi sustoti bei paklausti kelio arba pasižiūrėti į žemėlapį.

Gražuolės. Moteris per visą savo gyvenimą prie veidrodžio vidutiniškai praleidžia 2 metus, vyras - tik 6 mėnesius. Tiesa, tiek moterys, tiek vyrai į veidrodį pažiūri panašų skaičių kartų, tiesiog dailiosios lyties atstovės į savo atvaizdą žvelgia ir gražinasi ilgiau.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to mantvydui
2013-05-20 15:53:24
Senai pastebejau, kad cia nepagristus dalykus raso. Nenaujiena :) Ir kadangi tinklapis orentuotas i moteris tai reikia parasyt kazka blogo apie vyrus :)
Mantvydas
2013-05-14 23:00:46
Moteru 100m begimo rekordas pasiektas 1988 07 16 10,49s Florence Griffith-Joyner ji pasieke, o vyru pasiektas 2009 08 16 9,58s ir siaip priestai buvo daug kartu gerinamas, vos ne kiekvienais metais buvo gerinamas rekordas arba trukdavo labai nedaug, tai kazkaip to moteru artejimo nesimato, betka raso... :D