• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moterų blogų įpročių TOP10

Autorius: Eli.lt
2016-04-16 11:00:00

Moterų blogų įpročių TOP10
Sakoma, kad moterys yra dailioji lytis, tačiau jos turi gausybę blogų, kvailokų ir šlykštokų įpročių, būdingų tikrai dažnai! Kuris iš jų labiausiai erzina jus? Pakomentuokite!

1. Apkalbos.

Apkalbos būdingos skirtingų lyčių atstovams, tačiau moterys tą daro gerokai dažniau ir aršiau. Damų būrelis nepraleidžia progos pakomentuoti tiek garsenybių, tiek ir eilinių praeivių, tiek erzinančių kolegių, tiek ir geriausių draugių.

2. Nenuvalytas makiažas.

Atrodytų, kad penkios minutės nėra daug, tačiau kartais užsiėmusios gražuolės neranda laiko makiažui nusivalyti. O ryte jas pasitinka išterliota pagalvė, išskydęs lūpų kontūras ir pandos akys.  3. Spuogų spaudymas.

Kiekviena dermatologė uoliai kartoja, kad spuogelių ir inkštirų spaudymas duoda priešingą efektą - uždegimas tik didėja, probleminių vietų daugėja, lieka randeliai. Nepaisant to, atrodytų, kad rankos pačios tiesiasi prie įkyraus spuogo!

4. Blogos nuotaikos suvalgymas.

Nesėkmę patyrusios, ne ta koja iš lovos išlipusios, su mylimaisiais susipykusios moterys savo problemą linkusios spręsti tik po kalno šokolado! Tiesa, pačios moters blogos nuotaikos suvalgymas tikrai nepalengvina.

5. Išlaidumas.

Lengviausias būdas suerzinti moterį? Nepastebėti jos naujosios šukuosenos, suknelės ar batelių, kurių dėka piniginė gerokai palengvėjo.


6. Kvepalų šleifas.

Subtilus aromatas, kurį galima užuosti pasilenkus prie damos, tikrai žavi, tačiau keliolika metrų besivelkantis, aitrus kvepalų šleifas yra didžiulė etiketo klaida, kurią, deja, daro dažna moteris.

7. Drabužių drama.

„Neturiu, ko apsirengti, niekur neisiu“, - su ašaromis akyse kartoja milžiniškoje drabužinėje atsisėdusi moteris.

8. Dangų remiantys aukštakulniai.

Bateliai aukšta pakulne priverčia pasitempti, optiškai pailgina ir lieknina kojas, moterį paverčia gracingesne, tačiau jų teikiamus pliusus galima įvertinti tik prabangios vakarienės ar ypatingos šventės metu... O štai krypavimas kreivu šaligatviu ar skausminga veido išraiška ramstant sienas klube tikrai nepuošia.9. Socialinių tinklų virusas.

Socialiniai tinklai - patogus būdas palaikyti ryšį su bičiuliais, pasidalinti patarimais bendraminčių grupėse ar gauti informacijos apie smagius renginius, tačiau nepertraukiamas salotų dubenų, atšviežinto manikiūro ar kačiuko nuotraukų srautas yra tikrai blogas įprotis.

10. Trauka blogiems berniukams.

Nuolat į įvairiausias bėdas įsiveliantys, neatsakingi ir aplinkinių negerbiantys blogi berniukai moteris traukia tarsi narkotikas!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus