• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Penkiametę motina norėjo paversti prostitute

Autorius: respublika.lt
2009-11-19 08:05:00

Penkiametę motina norėjo paversti prostitute
Pardavėja Antuanetė Deivis
Daug ko mačiusius Amerikos gyventojus sugraudino 5 metų Šanjos drama. Kai praėjusią savaitę dingo mergaitė, į jos paieškas įsitraukė šimtai žmonių. Tačiau gyvos jos rasti nepavyko. Pasirodo, prie savo dukros dramos nagus buvo prikišusi motina.
 
Vaiką siūlė sąvadautojams

Kai dingo penkiametė Šanja Deivis (Shaniya Davis) iš Šiaurės Karolinos, įtarimas krito ant vyro, kuris buvo apibūdintas kaip mergaitės motinos draugas. Tačiau vyras buvo paleistas.

Policija apkaltino Šanjos motiną 25 metų Antuanetę Deivis (Antoinette Davis) prekyba žmonėmis ir vaiko lytiniu išnaudojimu. Policiją pasiekė informacija, kad Šanja buvo siūloma suteneriams.

Taip pat vaiko pagrobimu buvo apkaltintas nužudytosios mergaitės motinos draugas 29 metų Marijus Andretas Maknilas (Mario Andrette McNeil), kai buvo peržiūrėtas viešbučio sekimo sistemos įrašas. Jame matyti, kaip jis neša Šanją. Pareigūnų teigimu, M.A.Maknilas prisipažino nusivedęs mergaitę, tačiau jo advokatas pareiškė, kad jis nepripažins savo kaltės.

Buvo manoma, kad Šanja gali būti rasta gyva, tačiau pirmadienį paieškos grupė rado mergaitės kūną kaimo kelyje, praėjus beveik savaitei nuo to laiko, kai jos motina pranešė, kad ji dingo iš stacionarių namelių su ratais stovėjimo aikštelės.

Šimtai savanorių, kurie padėjo ieškoti Šanjos, paliko paieškos vietą nusiminę, nes negalėjo grąžinti mergaitės jos tėvui, 7 metų broliui ir jos mylimoms lėlėms.

“Mes turime vaikų ir tai atsitiko taip arti namų. Sunku patikėti, kad kažkas gali taip baisiai pasielgti su tau brangiu vaiku”, - kalbėjo Kristal Godfri (Crystal Gpodfrey), gyvenanti už kelių kilometrų nuo tos vietos, kur buvo aptiktas kūnas.

“Man vis dar bloga”, - sako 27 metų Andžela Džekson (Angela Jackson) iš gretimo Senfordo, kuri augina dviejų mėnesių dukrelę, bet dalyvavo paieškose.

Artimieji netiki kaltinimais

A.Deivis teisme elgėsi ramiai, buvo tyli. Į teisėjo klausimus ji atsakinėjo trumpai. Moteris pareikalavo teismo paskirto advokato ir savo kaltės nepripažino.

Jos sesuo 20-metė Brenda Deivis (Brenda Davis) pareiškė netikinti kaltinimais. “Netikiu, kad ji galėtų padaryti ką nors bloga savo vaikams”, - sakė B.Deivis, kuri sekmadienį kalbėjosi su savo seserimi kalėjime.

A.Deivis teta Ivona Mičel (Yvonne Mitchell) pasakė, kad motina dirbo dviejuose darbuose ir niekada nebūtų nuskriaudusi savo vaiko.

Mergaitė gyveno su tėvu

Šanjos tėvas Bredlis Lokhartas (Bredley Lockhart) pasakojo, kad augino dukrą keletą metų, tačiau praėjusį mėnesį nusprendė leisti jai pagyventi su motina. Jis vylėsi, kad ji grįš sveika.

B.Lokhartas sekmadienį pasakė, kad A.Deivis niekada neprieštaravo, jog jis augintų Šanją. Teisme nebuvo užfiksuota ginčų dėl vaiko globos. Jis savo santykius su A.Deivis apibūdino kaip “vienos nakties nuotykį” ir pasakė, kad M.A.Maknilo nepažįsta.

A.Deivis pastaraisiais metais labai sunkiai vertėsi finansiškai, tačiau neseniai gavo darbą ir turėjo gyvenamąją vietą, taigi B.Lokhartas pasakė nusprendęs leisti jai pamėginti auginti dukrą. “Niekada nebūčiau leidęs jos čia”, - kalbėjo nužudytosios mergaitės tėvas.
 
Parengta pagal dienraštį "Respublika"
 
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus