• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Per šventes artimieji kvies moteris būti neabejingomis sau

Autorius: Justina Vaitkevičiūtė
2011-12-05 14:14:00

Per šventes artimieji kvies moteris būti neabejingomis sau

Artėjant šventėms sveikatinimo projektas „Nedelsk“ kartu su kūrybine studija „Popieriaus stilius“ pristato kalėdines atvirutes, pažymėtas kovos su krūties vėžiu simboliu – rožiniu kaspinu. Nuo kiekvienos nupirktos atvirutės 0,5 Lt skiriama projekto „Nedelsk“ veiklai – moterų patikroms dėl krūties vėžio visoje Lietuvoje.

„Džiugina, kad jau dabar šios meilės ir šilumos kupinos atvirutės yra gausiai perkamos, – sako projekto „Nedelsk“ iniciatorė Agnė Zuokienė. – Ir tai suprantama – šios atvirutės – ne tik gražiausių žiemos švenčių linkėjimai, bet ir vilties simbolis. O kokia geresnė kalėdinė dovana gali būti už ženklą, kad esi mylima bei brangi?“ A. Zuokienės teigimu, dovanodami šias atvirutes mylimoms moterims, jų artimieji skatina jas nepamiršti savęs net ir pasinėrus į prieššventinį šurmulį.

Tai ne pirma sveikatinimo projekto „Nedelsk!“ organizuojama akcija. Šį spalį projekto savanoriai net 100 Lietuvos mokyklų organizavo „Rožinio kaspino“ akciją, kurios metu vaikai kvietė savo mamas bei močiutes pasitikrinti sveikatą. 88-iose šalies bibliotekose buvo įrengtos specialios „Rožines lentynos“ su knygomis apie moteris. 15-oje Lietuvos miestų tradiciškai buvo įžiebta Rožinė vilties ir tikėjimo šviesa, apšviečianti pasirinktų pastatų fasadus. Taip pat jau 7-erius metus tęsiamas konkursas „Težydi mano miestas“, skatinantis gėlėmis puošti savo ir savo gimtojo miesto aplinką.

Rožiniu kaspinu pažymėtų kalėdinių atviručių galima įsigyti e-parduotuvėse popieriausstilius.lt, atvirukai-kalediniai.lt ir parduotuvėse „Popieriaus stilius“, „Švenčių krautuvė“ Vilniuje, „Manto namai“ bei įmonės „Prekių ir Paslaugų grupė“ biure Klaipėdoje.

Sveikatinimo projektas „Nedelsk!” visoje Lietuvoje jau 9 metai rengia moterims krūtų savityros praktinius mokymus, organizuoja viešas paskaitas apie krūties vėžį, propaguoja darnaus gyvenimo būdą. Nuo projekto veiklos pradžios organizuojamų nemokamų patikrų metu buvo patikrinta daugiau kaip 67 tūkst. moterų, iš jų per 630 rasta krūties vėžio įtarimo atvejų. Europos Parlamentas apdovanojo sveikatinimo projektą „Nedelsk!“ kaip „mažo biudžeto – didelio poveikio“ (angl. „Low budget – big impact“). Šių metų spalį projekto iniciatorė A. Zuokienė buvo pakviesta į JAV, į specialią viso pasaulio krūties vėžio aktyvistų programą, skatinančią šalis dalintis gerąja patirtimi ir bendradarbiauti kovoje su šia onkologine liga.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus