• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žaismingas požiūris į plaukus (foto)  1 

Autorius: Lina Lėlytė
2008-05-08 00:00:00

Žaismingas požiūris į plaukus (foto)

Pirmą kartą Lietuvoje garsus austrų stilistas Kristijanas Petekas atvyko į Lietuvą pristatyti šukuosenų kolekcijos "Essentials Looks 2008/1". Naujausi "Essentials Looks" madų vėjai šį kartą siūlo 4 įvaizdžius: romantiko, rytų gerbėjo, stilingo puošeivos bei vėjavaikio paauglio.

Schwarzkopf Professional vadybininkė Baltijos šalyse Aelita Mezpapa pabrėžė, jog Schwarzkopf stilius, tai ne tik puiki šukuosena, bet ir prie jos priderintas makiažas, rūbai. Profesionalų komanda iš Austrijos teigia, jog tokiu būdu sukuriamas vientisas, nepriekaištingas stilius.

Naujoji romantika – šios tendencijos esmė – perteikti moterišką žavesį ir spinduliavimą. Plaukai organinio ilgio ir apimties, vilnijančios lengvos garbanos arba natūraliai pavasario vėjyje besidraikantys plaukai. Spalvos gilios, vyrauja auksiniai atspalviai. Žinoma, negalima pamiršti paryškinti lūpas rožių spalva, akių vokams suteikti persikinių tonų. Na, o aprangoje turėtų dominuoti plazdantys, lengvi gėlėtų formų raštai. "Naujoji romantika" - tai elegancija ir švelnus prabangos dvelksmas.

Rytai – būdingi trumpi plaukai bei laisvos tankių plaukų garbanos. Tai tendencija skirta brunetėms, kurių individualumą dar sustiprina gaivių tonų potėpiai. Tendencijoje, dvelkiančioje Rytais, aprangos kodas sujungia autentiką bei modernumą: galima eksperimentuoti su kimono, origamio įkvėptų juodų suknelių modeliais.

Komanda – išskirtinė tendencija vyrams. Ji siūlo netvarkingą, tačiau puošnų ir rafinuotą plaukų stilių. Šukuosena formuojama taip, jog būtų išryškintos žandikaulių linijos. Spalvos natūralios, kiek prislopintų tonų ir vientisos. Tai tendencija artistiškam bei visada puikiai atrodančiam vyrui.

Po mokyklos – tendencija daugiau orientuotą į paauglius, tačiau tiks bet visiems, kas jaučiasi veržlūs, nerūpestingi bei jaunatviški. Tai stilius tarp klasikinio ir pankiško, pabrėžiantis jaunystės vėjavaikiškumą. "Po mokyklos" išsiskiria drąsiais kirpimais (taip, kaip "negalima"), dažnai trumpomis šukuosenomis "apkramtytais", nesimetriškais kirpčiukais. Spalva – svarbus šios tendencijos akcentas. Schwarzkopf Professional siūlo išbandyti šviesius tonus su sidabro spalvos pilkais tonais, į rudus plaukus įmaišomi šokolado, karamelės potėpiai.

Meistras Kristijanas Petekas priduria, jog visos pristatytos šukuosenos yra nesunkiai pritaikomos ir pagal šias tendencijas jūsų stilistas ar kirpėjas galės nesunkiai atnaujinti jūsų įvaizdį ir papuošti nuostabiam pavasariui.

 

 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ustina ;]
2008-06-16 20:30:16
Kristijanas Petekas fajnas stilistas , patinka man jo darbai