• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Konkursas: SPA pasilepinimai dviems  59 

Autorius: Eli.lt
2012-02-08 16:38:00

Konkursas: SPA pasilepinimai dviems

Norite suteikti moteriai didžiausią malonumą? Dar neturite dovanos šv. Valentino proga? Tuomet nesuklysite pasirinkę SPA malonumus dviems Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“. Padovanokite dovanų kuponą savo mylimam žmogui ir kartu pasilepinkite kūno priežiūros procedūromis... Tyli muzika, švelnus masažas, kvepiančios vonios, įžiebtos žvakės... Ar gali būti kažkas malonesnio?

Raudonos širdelės, gėlės, šokoladiniai saldainiai... Sakote, banalu? Komentaruose parašykite meilės laišką - pačius gražiausius, šilčiausius ir meiliausius linkėjimus JAI arba JAM Valentino dienos proga. Juk tai ypatinga dovana, nes laiške rašysite tai, ką jaučiate Jūs.

L
aimėkite kvietimą dviems asmenims pasinaudoti romantiška SPA programa „Sugiharoje“. Dovanos - gražiausia Meilės kalba!


Akcijos sąlygos:


Komentatoriai privalo įrašyti savo el. paštą (viešai jis nerodomas).
Komentarų laukiame iki 2012-02-14.
Nugalėtojai skelbiami 2012-02-17.
Prizai į pinigus nėra keičiami.
Organizatoriai pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.

Nugalėtojas - Viktorija:

Sveikas, Mielasis,

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Siųsti draugui:

Vardas*
El. paštas
 
Draugo vardas*
Draugo el. paštas
 
Žinutė
* žymi privalomus laukus
Calisev
2012-02-14 23:29:05
Nuolat rašau Tau laiškus savo kojų pirštais. Rašau juos visur – kiemo smėlyje kai laukiu tavęs sėdėdama ant suoliuko, ant raštuoto kilimo Tavo kambaryje kol Tu darai arbarą ar net ant mūsų lovos paklodės kai esame kartu...

Rašau apie tai kaip tu kartais mane nuvili, kaip dažnai įskaudini net to nenorėdamas, kaip nesusimąstai apie tai jog aš kartais jaučiuosi taip, lyg gyvenčiau tik dėl tavęs. Mano blauzdos laiške pasakoja kaip aš lipau per galvas tiems, kurie sakė jog Tu ne tobulas. Keliai primena man kaip jie drebėdavo kai mudu susipykdavome, klubai – kaip kartais aš kraipydavausi prieš kitus, kad tik sukelčiau tą kvailą ir vaikišką pavydą... Delnai nepamiršta laiške paminėti to jog aš kartais mėgstu numoti ranka į tavo nuomonę ir priduria, jog ir tu dažnai darai tą patį.

Kiekvieną kartą rašydama tokį laišką aš jaučiu kaip jis pereina per visą mano kūną, jaučiu kaip žodžiai pulsuoja venomis aukštyn nuo kojų pirštų link širdies, o tada link lūpų, kurios turėtų apie laišką papasakoti Tau.

Tačiau kai laiškas pasiekia širdį – didžiają meilės patriotę. Širdis kaskart griebia tą piktą mano rašliavą ir ją suplėšo, susmulkina į skutus taip, kad nieko nebegaliu įskaityti, net menkiausios raidės nebesimato. Ji nuolat laiškus vis plėšo ir plėšo ir plėšo... ir perrašo savaip.

Niekada nesužinosiu ką ji ten parašo, bet mano lūpas pasiekia tik „Myliu Tave“ ir šimtas bučinių. Todėl, Mano Meile, brangink mano širdį, nes jei ne ji – Tu paskęstum laiškuose ***
Grete
2012-02-14 21:10:45
Kiekvienas rytas ,popiete ir vakaras man suteike dziaugsma kartu su juo ,esu laimynga ,nes zinau ,kad kiekviena minute jis mane palaikys uz ranku ,pasakys grazu zodi ,bei apkabins .Jokios dovanos nesuteiks man dziaugsmo ,kaip meile .Gyvenu ir alsuoju jausmais ,kvepuoju mylimo zmogaus akimis ,juo zvilgsniu ir noru buti limingiems.galiu sakyti daug zodziu apie savo meile ,bet ju neuzteks issakyti dienos.Nelaimeje ir varge pazinsim savo tikraja meile nors ir kas atsitiks .Kiekvienas norime buti mylime ,taciau ir mes turime myleji ,kad butume mylimi ...Myliu ir mylesiu ,buciavau ir buciuosiu ,rupinsius ir sugosiu....Myliu!!!!!!!!!!!!!!
dovile
2012-02-14 18:07:25
myliu tave labai ,myliu tave karstai ,mylek mane siltai ir musu meile tesis amzinai .myliu tave dovile