• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

Lina
Sveiki, norėjau Jūsų paklausti. Matote, esu su trumpais plaukučiais ir man jie neauga jau seniai. Naudoju visokius papildus ir visą kitą - tai dabar galvoju apie plaukų priauginimą, tik nežinau, kuris būdas yra geriausias. Gal galėtumėte ką patarti? Labai ačiū.
Grožio salonas Edda Jei plaukai silpnesni, priauginimas netariamas. Reikėtų naudoti plauko svogūnėlį stiprinantį šampūną ir losjoną. Šios priemonės kartu skatina ir plaukų augimą. Jei plaukai stiprūs, tik lėtai auga, galima juos pailginti priauginus sruogas.
a
Laba diena,
Mano veido oda linkusi raudonuoti, buvau pas dermatologą, jis liepė naudoti „Sensibio“ kremą ir valiklį. Raudonumas šiek tiek sumažėjo, bet tik truputį atšalus orams oda ir vėl raudonuoja. Noriu gražios, baltos odos. Kaip to pasiekti? Žinau, kad kuperozonę odą veikia ne tik oras, bet ir alkoholio, aštraus maisto vartojimas. Suprantu, kad tai galima riboti, bet visiškai atsisakyti neišeina. Ką galėčiau padaryti dėl savo odos, dermatologas minėjo, kad galima vartoti kažkokius antibiotikus.

P. S. Šiuo metu naudoju kremą "Uriage Roseline".

Ačiū
Grožio salonas Edda Prižiūrėti kuperozinę odą labai sunku. Kosmetinės priemonės turi būti ypač švelnios
ir skirtos jautriai paraudusiai odai. Naudoti vitaminą C (išoriniai serumai). Jis
stiprina kapiliarų sieneles. Taip pat rekomenduojama naudoti kaštono ekstraktą,
vitaminą E (jis ypač svarbus, nes jo yra ląstelės membranoje). Gydo diatermako
aguliacija - lazeris. Nepašalinus priežasčių, kraujagyslės vėl išsiplečia.
Laura
Sveiki. Norėjau pasikonsultuot. Mano veido forma ovali. Esu brunetė, iki pečių plaukais. Plaukai natūralūs. Akys mėlynos. Lūpos didelės, nosis plokščia ir ilgoka. Turiu daug mažų spuogiukų ant nosies ir ant kaktos. Noriu paklaust, koks makiažas labiausiai tiktų ir koks plaukų stilius. Laukiu atsakymo, ačiū.
Grožio salonas Edda Jums tiktų švelnus makiažas. Spuogelius reiktų paslėpti maskuojančiu pieštuku, po to uždėti kreminės pudros. Šiek tiek paryškinti akis, skruostus. Lūpas apvedžioti
pieštuku, kad jos atrodytų ne tokios didelės. Ir tik po to galima uždėti blizgesį
arba neryškius lūpdažius.
Plaukus reiktų prakarpyti ir išlengvinti. Jums turėtų tikti vešlūs kirpčiukai, dengiantys problematišką kaktą. Plaukų ilgį galima koreguoti pagal Jūsų
norą.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus