• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

Kamile
Sveiki, kokias plaukų priežiūros priemones natūraliai šviesinančias plaukus galėtumėte pasiūlyti? Norėčiau plaukus pašviesinti keliais tonais, dabar mano plaukai šviesiai rudi, bet norėčiau tapti tamsia blondine. Žinau, kad tai sudėtinga, bet nenoriu alinti plaukų chemija-dažais, peroksidu.
Grožio salonas Edda Sveki Kamile,

Mūsų salone plaukai yra dažomi profesionaliais Swarckopf dažais. Tai yra naujos kartos dažai, kurie 90% yra natūralūs. Patartume rinktis šiuos arba kitus plaukų dažus, kurie yra labiausiai natūralūs. Dėl šios priežasties išvengsite plaukų pažeidimų. Vien augaliniais dažais neįmanoma pašviesinti nei vienu tonu. Dar galėtume patarti pasidaryti keletą šviesių sruogų. Tai nenudegins plauku, o vizualiai atrodys šviesiau.
Simona
Sveiki. Mano veidas ilgas ir smulkus, kakta aukšta. Norėčiau, kad patartumėte, kokią šukuoseną man rinktis.
Grožio salonas Edda Tokio tipo veidukui tiktų kirpčiukai, tiesūs iki antakių arba šiek tiek žemiau jų. Pačių plaukų ilgis iki pečių arba šiek tiek ilgesni. Jei negaila ilgio, taip pat tiktų kare kirpimas. Siūlytume padažyti.
Marija
Laba diena. Norėčiau paklausti, kokia šukuosena man tiktų. Esu smulki, veidas taip pat smulkus, kakta aukšta, plaukai ploni, vidutinio ilgumo. Esu be kirpčiukų, nes jie mane daro labai jaunute.
Ačiū.
Grožio salonas Edda Iš principo kirpčiukai Jums turėtų tikti, tik nereikia per daug juos nutrumpinti. Kirpčiukus galim nukirpti įvairiai, nebūtinai griežtai tiesiai. Patartume pabandyti įstrižai arba laiptukais. Taip atrodytų žaimingiau ir stilingiau. Šiaip, gera kirpėja matydama Jūsų veido bruožus, turėtų pasiūlyti Jums tinkantį kirpimą.
Reda
Sveiki, mano akys žalios, oda šalto šviesaus atspalvio, plaukai tamsiai rudi. Norėjau paklausti, ar man tiktų šviesi plaukų spalva ir ar šviesinimas labai sugadintų plaukus?
Grožio salonas Edda Plaukų šviesinimas labiau kenkia, negu plaukų tamsinimas, o tuo labiau, kai plaukai yra tamsaus tono, juos daug sunkiau iššviesinti. Patartume pradžiai pasišviesinti tik keletą sruogelių ir tada nutarti, ar Jums tinka, ar pačiai patinka. Taip bus daug lengviau apsispręsti, ką daryti.
Klauseklė
Noriu paklausti, ar apvaliam veidui tinka kirpčiai? Kokio ilgio jie turėtų būti? Ačiū.
Grožio salonas Edda Apvaliam veidukui dažniausiai tinka įstryži kirpčiukai, o šiaip geriausiai atrodytų ilgi iki smakro arba žemiau smakro pakirpti kirpčiai, trumpi ir griežti kirpčiai dar labiau suapvalintų veidą.
Agnelė
Sveiki, niekaip negaliu apsispręsti, kokio tipo šukuosena tiktų: veidas yra apvalus, žandai putloki, putlios lūpos, kirpčių nėra. Dabar turiu tiesius plaukus šiek tiek ilgesnius nei pečiai, ploni, be kirpčių. Bėda ta, kad jie slenka, bijau kirpti dabar, tačiau noriu pasikeisti. Koks kirpimas tiktų?
Iš anksto ačiū
Grožio salonas Edda Tokio tipo veidukui tinka "ataugę ilgi kirpčiukai", kurie gali būti įvairaus ilgio. Reikėtų žiūrėti į visą plaukų ilgį ir prie to derinti kirpčiukų ilgį.
Tačiau jei plaukai smarkiai slenka, nepatartume pradžiai daryti kažkokį kirpimą. Iš pradžių reikėtų pagerti specialius vitaminus, skirtus plaukų šaknų stiprinimui pvz.: "Perfectil". Po to panaudoti ištrinamas medžiagas skirtas nuo plaukų slinkimo ir tik susitvarkius plaukų problemas, galima eksperimentuoti su kirpimais.
E.
Norėjau paklausti, kokio tipo šukuosena tiktų, jeigu plaukai yra ploni, tačiau linkę šiek tiek pūstis ir banguotis. Veido bruožai nelabai ryškūs, plonos lūpos, riesta nosis, platoka kakta, gan pūtloki žandukai. Dabar turiu ilgus plaukus, tačiau noriu pasikeisti. Galvoju apie kirpčiukus ant šono, tačiau bijau kad banguosis ir negražiai atrodys. (Pasiryžus plaukus nukirpti ir iki pečių. Mąstau kažką panašaus į bob stilių.)
Grožio salonas Edda Tikrai nebijokite kirpčiukų ant šono: jei jie gerai nukirpti, jie labai lengvai formuojami. Truputėlį džiovintuvu ir apvaliu šepečiu patiesinkite plaukus. Jei įstriži kirpčiukai Jums nusibos, plaukai greitai atauga.
Patartume bandyti kirpimą iki pečių su išilgėjimu į šonus, nes jei nukirpsite griežtai ir tiesiai, dar daugiau išryškinsite savo skruostukus.
Egle
Sveiki! Kokiais būdais galėčiau namų sąlygomis (nenaudoma feno ar kitų panašių įrankių) gražiai sugarbanoti plaukus?
Grožio salonas Edda Patartume namuose, pusiau drėgnus plaukus su trupučiu putų susukti ant suktukų. Nesvarbu, kokie jie - ar poroloniniai, ar metaliniai, ar plastmasiniai. Nesukite iki pat plaukų šaknų, tada išvyniojus plaukučiai atrodytų kaip „holivudinė“ šukuosena. Nepatartume šukuoti šepečiu, tiesiog prabraukite rankomis ir paskirstykite garbanas… Galima papurkšti silpnos fiksacijos laku, kad ilgiau neišsiskleistų.
Greta
Sveiki! Mano plaukai trumpi, menkai tesiekia pečius. Jie nėra garbanoti, tačiau nėra ir lygūs, na, tokie linkę į banguotumą. Veidas kiek apvalokas, taigi tiesūs kirpčiukai netinka. Kaip patartumėte kirptis? P.S. Plaukų spalva - į „ryžumą“, norėčiau, ir spalvą pakeisti. Ką pasiūlytumėte?
Grožio salonas Edda Siūlytume Jums „kare“ su išlygintu priekiu. Tada optiškai slepia apvaloką veidą, o spalvą geriau rinktis natūralių atspalvių. Tinka ir ruda su ryžoku atspalviu. Tokia spalva duoda šiltumo jausmą. Nepatartume dažyti šaltais tonais.
Eliza
Laba diena. Mano plaukai stori, sveiki, žvilgantys, ilgi. Tikrai turiu kuo didžiuotis ir daugelis praeivių pavydi man jų. Tačiau... prieš porą savaičių išsikarpiau juos. Visada mano plaukai buvo tiesūs, o dabar pradėjo banguotis. Norėjau paklausti, gal yra kokių priemonių tiesinti plaukus be tiesinimo žnyplių?
Grožio salonas Edda Laba diena, mums malonu girdėti, kad yra žmonių, turinčių gerus, sveikus ir storus plaukus. Priemonių tikrai yra didelis pasirinkimas, kurie glotnina ir sunkina plaukus, t. y. daro juos sunkesniais. Šios priemonės yra TIGI firmos S- factor - glotninantis, apsaugantis spalvą, priduodantis spindėjimą šampūnas, kondicionierius ir kaukė, kuri yra intensyvaus veikimo. Taip pat yra ir purškiamos priemonės, kurias naudojant kartu su džiovintuvu aktyvuojamos karščiu. Plaukai įgauna tiesia struktūrą.
Jurga
Laba diena, norėčiau paklausti, ar man tiktų kirpčiukai, jei mano nosis gan didelė? Ar kirpčiukai jos dar labiau nepabrėžtų? Mano veidas ovalios formos, aukšta kakta.
Grožio salonas Edda Laba diena, Jurga, Jums tiktų ilgesni kirpčiukai žemiau antakių – tiesūs arba prakarpyti netvarkingai. Tai optiškai paslėps Jūsų ilgesnę nosytę. Geras meistras tikrai turi matyti, ką galima būtų padaryti su Jūsų plaukais. Sėkmės!
Karina
Sveiki. Norėjau paklausti, kokios šukuosenos tinka vidutinio ilgio plaukams? Prie to pačio noriu dar paklausti, kaip galima natūraliomis, naminėmis priemonėmis pagreitinti plaukų augimą?
Grožio salonas Edda Vidutinio ilgio plaukams yra labai įvairių tinkančių kirpimo stilių. Koks būtent kirpimas tiktų Jums, patars Jūsų plaukų stilistas, nes tik matydamas Jūsų veido bruožus, kūno sudėjimą galės parinkti tinkamą šukuoseną.
Agne
Sveiki, niekaip negaliu apsispręsti, kokią šukuoseną pasidaryti. Mano veidas yra apvalus, kakta pakankamai plati, žandai putloki. Plaukai banguoti, nors norėčiau, kad būtų tiesus, bet nežinau, ar tiktų. Jie šiek tiek ilgesni nei pečiai. Nusikirpau istrižai kirpčiukus, bet atrodau gan keistai.
Gal galėtumėte patarti, kokią šukuoseną darytis, nes norisi pasikeisti... Kirptis tik galiukus ar nusikirpti plaukus trumpiau? Kirpčiukus palikti ar geriau be jų? Plaukus tiesinti ar ne? Iš anksto ačiū.
Grožio salonas Edda Tam, kad įsitikintumėte, ar tinka tiesūs plaukai, galite paprasčiausiai išsitiesinti tiesintuvu. Jei toks sušukavimas Jums nepatiks, užteks tik išsitrinti plaukus ir jie vėl atrodys kaip prieš tiesinimą.
Įstriži kirpčiukai apvaliam veidui tikrai tinka, tik gal Jūs dar negalite priprasti prie naujo stiliaus, įvaizdžio ir šukuosenos. Norint pasikeisti, nebūtina pakeisti kirpimo, užtektų paprasčiausiai paryškinti plaukų spalvą, padažyti ryškesnėmis sruogomis.
Aiste
Sveiki, ilgą laiką plaukus dažau juoda spalva, bet norėčiau atgauti natūralią plaukų spalvą. Ką daryti?
Grožio salonas Edda Juodus plaukus pašviesinti įmanoma, tačiau natūralios spalvos, jei ji yra daug tonų šviesesnė, atgauti vargu, ar pavyks. Padarius plaukų spalvos išėmimą, galima plaukus užtonuoti artimai natūraliai plaukų spalvai, spalva.
A.
Mano plaukai yra gerokai žemiau pečių, rusvos spalvos, kirpčiukų neturiu, kakta aukšta, veidas labai platus. Kaip turėčiau apsikirpti, kad veidas neatrodytų toks platus?
Grožio salonas Edda Tam kad veidas atrodytų siauresnis, reikia asimetriško kirpimo. Patartume nusikirpti įstrižus kirpčiukus ir plaukus prie veido iškarpyti taip, kad dengtų skruostikaulius.
1 2 34 5 6 7 8 9 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus