• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

pijada
Norėčiau paklausti, ar galimas įsidarbinimas Lietuvoje, jeigu UK baigiami "Beauty Therapy" kursai internetu? Dėkui.
Grožio salonas Edda Lietuvoje, dažniausiai dirbama su asmeniniais verslo liudijimais, todėl baigimo pažymėjimas neturi didelės reikšmės, nebent Jūs įsidarbintumėte įmonėje, kuri į tai kreips dėmesį.
Edita
Laba diena, kaip dažyti akis, jei jos didelės, o vokai truputį užkritę. Pieštuku stengiuosi vesti tik viršuje, nes apačioje, kai apvedu akis, nekaip atrodo. kaip patartumėte dažyti jas kasdien ir esant kokiai progai.
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Grožio salonas Edda Kasdieniniam makiažui galite akių kampučius padažyti tamsiais šešėliais, pvz.: rudais, juodais, pasidažyti blakstienas. Proginiam makiažui galite pabandyti pasidažyti akis ryškiau keliomis spalvomis, vokus - šviesesniais atspalviais, akių kampučius tamsesne spalva. Po to galima pravesti pieštuku juodai, pasidažyti blakstienas. Žinoma, tai tik preliminarus makiažo pavyzdys. Tiksliau galime patarti, tik pamačius veido bruožus. Patartume tokioje situacijoje apsilankyti grožio salone, nes tik tada galima gauti tikslesnę informaciją. Be to, pamatytumėte, kokį makiažą jums parinktų profesionalai.
Amelija
Laba diena, norėčiau pasidomėti, kokią kreminę pudrą geriausiai tiktų mišriai odai?
Grožio salonas Edda Drėkinamoji.
Asta
Sveiki, nusipirkau megztą suknytę trumpom rankovėm, šviesiai mėlynos spalvos, su baltais ornamentais viršutinėje dalyje. Norėjau paklausti, kokios spalvos palaidinukę ir pėdkelnes galėčiau prie jos derinti?
Ačiū!
Grožio salonas Edda Labai sunku patarti nematant žmogaus, tačiau mūsų manymu pėdkelnes derėtų šviesaus antracito spalvos, o palaidinukė - balta.
ANETA
Laba diena, noriu jūsų paklausti, koks kirpimas labiausiai tiktų ilgiems banguotiems plaukams? Mano veidukas yra apvalus, kokį kirpimą pasiūlytumėt, kad plaukų ilgis išliktų panašus, bet ne per daug trumpas? Ilgai juos auginau, kol užaugo ilgi, ką galėtumėte pasiūlyti?
Grožio salonas Edda Patartume išsikarpyti ilgu karpymu, išsaugant plaukų ilgų. Tačiau tai tik preliminarios ir bendros gairės. Patartume užsukti pas specialistus, kuriais pasitikite. Tik jie apžiūrėję veido ir plaukų formą galėtų tiksliau patarti, ką tokias atvejais daryti.
A.D.
Laba diena, norėčiau paklausti, kas tai yra plaukų laminavimas, kaip ir kur jis atliekamas? Kokia iš to nauda? Iš anksto dėkoju
Grožio salonas Edda Plaukų laminavimas, tai plaukų atstatymo procedūra. Ji atliekama grožio salonuose.
Karolina
Esu mergina 22 m. ir jaučiuosi neturinti gražios išvaizdos, sunku yra pasirinkti drabužius, save prižiūrėti, trūksta specialisto, kuris galėtų patarti, kad visuomenėje jausčiausi graži, o ne žvilgsniais badoma dėl išvaizdos. Taip pat sunku makiažą pasidaryti, trūksta patarimų, ką po ko dėti ir suderinti spalvas pagal akių ir veido kontūrus. Dėl to labai kompleksuoju ir baimė yra su kažkuo bendrauti, nes išvaizda gali atbaidyti kitus.
Grožio salonas Edda Visais atvejais patartume užeiti į grožio saloną pas visažiste. Tik specialistas apžiūrėjęs Jūsų veido formą, odos struktūrą, akių formą, galėtų patarti, kas Jums tinka.
laura
Laba diena, norėčiau paklausti, kaip turėti tokią spalvą kaip Sabutytės? Mano natūralūs plaukai pelenų spalvos. Tai turėčiau sruogeles šviesesnes dėt? Patarkit, ačiū.
Grožio salonas Edda Tai labai platus klausimas ir tik grožio salone dirbantis specialistai, pamate Jūsų plaukų natūralią spalvą, galėtų nustatyti ką ir kaip Jums dažyti.
sandra
Norėčiau paklausti, kaip optiškai padidinti akis, nes viena yra didesnė nei kita...
Iš anksto dėkui už atsakymą.
Grožio salonas Edda Patartume kreiptis į visažistus. Tik jie apžiūrėję akių, veido formą, galės Jums ką nors patarti.
Regina
Sveiki, turiu problemą dėl plaukų. Jie labai sausi, šakojasi bei pučiasi. Kokias kaukes reikia naudoti, kad sumažinčiau jų purumą, kokį šampūną turėčiau rinktis?
Ačiū iš anksto.

Grožio salonas Edda Laba diena, patartumėm naudoti sausų, nepaklusnių plaukų kaukę bei šampūnus. Geriausia būtų rinktis profesionalias plaukų priežiūros priemones. Jų galite įsigyti tik grožio salonuose.
Erika
Norėčiau sužinoti apie plaukų spalvos nuėmėjus. Ar jie nekenkia plaukams? Ar tikrai, pvz: nuima juodą spalvą? Ar galima iškart dažyt kita spalva?
Grožio salonas Edda Plaukų spalvos nuėmėjai yra cheminės sudėties, todėl visais atvejais vis tiek bus pažeista plauko struktūra. Juodą spalva galima nuimti tik iš dalies. Kita spalva dažyti reikės ir galima, nes nuėmus atspalvį ir neuždažius nauja spalva, plaukai atrodys negražiai.
Regina
Sveiki, turiu problemą dėl plaukų. jie labai sausi, šakojasi bei pučiasi. kokias kaukes reikia naudoti kad sumažinčiau jų purumą, kokį šampūną turėčiau rinktis? Ačiū iš anksto.
Grožio salonas Edda Patartume naudoti JOICO K- PAK liniją. Tai specialus šampūnas, kondicienierius ir balzamas, kurie ligina plaukų odelę. Naudojant plaukai nebesišiauš, o pamaitinti plaukai taps elastingi ir blizgūs. Plaukų galiukams patartume naudoti serumą K-PAK.
Edita
Laba diena, prisiskaičiau įvairiausių patarimų, susijusių su plaukais, bet gal galėtumėte patarti, kokį plaukų kirpimą pasirinkti, kad tiktų? Mano veidas smulkus, o plaukai nėra ploni. Dažau juos šviesiai, tad galiukai jau pradėjo lūžinėti. Norėčiau konsultacijos, kur jūs patartumėte, kokia spalva tiktų ir pan. Gal galima būtų jums foto atsiųsti?
Grožio salonas Edda Tokiu atveju patartume kreiptis į patyrusį meistrą, kuris nustatęs odos, akių spalvą, veido formą, priderintų tinkamus tonus, atspalvius, parinkdamas tinkamas priemones pažeistiems Jūsų plaukams, padės išspręsti šią problemą. Žinoma, prie smulkaus veido yra daugybė įvairiausių kirpimų. Taigi tik vizualaus kontakto metu meistras galės parinkti tinkamas priemones, taip pat patars kokias priemones galėtumėt naudoti namuose. Sėkmės !
Lena
Laba diena, man tik 22 metai, o jau plaukuose pastebiu, kad yra nemažai žilų plaukų, kokios priežastys lemia atsirandant žiliems plaukams? Gal yra kokių priemonių juos panaikinti? Labai dėl to kompleksuoju...

Maloniai lauksiu iš Jūsų atsakymo
Grožio salonas Edda Dažniausiai žilo plauko atsiradimą lemia genai. Kitu atveju žilų plaukų gali atsirasti nuo didelių stresų ar ligos padariniu. Šiaip žili plaukai šiais laikas pasitaiko vis dažniau - žymiai jaunesni žmonės pastebi žilų plaukų atsiradimą.

Jau nuo 15 metų amžiaus pasitaiko žmonių turinčių žilų plaukų. Žilų plaukų išnaikinti nebeįmanoma. Jokios priemones nepadės. Vienintelė išeitis, norint paslėpti žilus plaukus yra plaukų dažymas. Kai žilų plaukų nedaug, patartume juos dažyti augaliniais dažais. Kai jų atsiras daugiau, teks naudoti cheminius.
Kompleksuoti dėl to neverta. Čia ne liga. Patartume kreiptis į patyrusį meistrą. Jis tikrai išspręs šią nedidelę problemėlę, parinkdamas dažų atspalvį, artimą Jūsų natūraliam plaukų atspalviui. Taigi niekas ir nepastebės, kad plaukai pas Jus dažyti. Sėkmės!!

Merita
Laba diena, plaukus visada dažau juoda spalva augaliniais dažais, o natūrali - pelenų spalva. Labai noriu atsiauginti savo spalvą, bet pirmiausia reikia juos nušviesinti. Mano kirpėja sako, kad šviesūs man netiks. Jei iš prigimties esi šviesiaplaukė, kodėl turėtų netikti? Norėčiau paklausti, kaip susigrąžinti savo spalvą, šviesinti, o paskui atauginti
Grožio salonas Edda Jei plaukus dažėte natūraliais dažais ir ilgą laiką, tai nušviesinti jų praktiškai neįmanoma. Patarčiau pradžioj pabandyti sruogelėm truputį pašviesinti ir užtonuoti šaknis bei sruogeles ruda spalva, kad nebūtų didelio kontrasto su juodais plaukais. Šitaip vis nuauginės juodi, o ataugusius dažykite vis šviesesne spalva, bet kad skirtumas būtų ne daugiau kaip vienas tonas. Kai dauguma plaukų jau bus rudi, tada galima pabandyti visus pašviesinti. Bet tai ilgas procesas.
1 2 3 4 5 67 8 9 10 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus