• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Grožio salonas Edda
Plaukų grožio specialistai
Grožio salonas Edda
Adresas: www.edda.lt
Užteks svajoti ! Tapkite tokiais, kokiais visuomet norėjote būti: gražiais, stilingais, išskirtiniais... Mūsų salono profesionalai įgyvendins Jūsų svajones.

www.edda.lt

!!!Dėmesio!!! Prieš pateikdami klausimą, perskaitykite esančius klausimus-atsakymus, nes specialistai į tuos pačius klausimus neatsakinėja.

monika
Sveiki, galvoju apie cheminį sušukavimą. Mano plaukai yra žemiau pečių, nestori, nedažyti, švelniai rudos spalvos. Veidas ovalus. Galai dažnai išsišakoja, kerpu kas tris keturis mėnesius galiukus. Bijau sugadinti plaukus, norėčiau tik pačių didžiausių bangų, net ne garbanų, kad nesimatytų skirtumas tarp naujų plaukų ir "chemijuotų". Ar tai įmanoma padaryti ir ar lengva - ar nesugadins kirpėja plaukų padarydama stiprias garbanas ar pašiaušdama ir viskas.
Ar labai nukentės plaukai? Kiek kainuotų toks sušukavimas? Ačiū
Grožio salonas Edda Patartume kreiptis į patikimą kirpėją, kuri suprastų Jūsų norus ir pageidavimus. Toks sušukavimas gali kainuoti nuo 60 Lt iki 150 Lt. Priklausomai nuo Jūsų plaukų struktūros, ilgio, medžiagų, kurias naudoja kirpėja ir panašių dalykų.
Vaiva
Šviesia spalva dažau plaukus jau beveik pusę metų. Plaukai labai nušiuro. O dažyti reikia kiekvieną mėnesį. Jau gaila plaukų... Tačiau nenoriu, kad matytųsi ataugę šaknys. Norėčiau paklausti, kokios firmos nuplaunami šampūnai su spalva nekenktų plaukams? Gali būti ir rudas ar šiek tamsesnis atspalvis. Na, o galiausiai norėčiau atgaivinti savo natūralią spalvą.
Grožio salonas Edda Norint nepakenkti plaukų ir išgauti savo natūralią spalvą, juos reikėtų dažyti beamoniakiniais dažais. Dažančių šampūnų nerekomenduotume, nes dažniausiai jie būna gana ryškių atspalvių ir sunku bus pritaikyti norimą atspalvį prie Jūsų natūralios spalvos.
Laimute
Norėčiau pasidomėti, kokį šampūną naudoti plaukams dažytiems sruogelėm šviesiai, kad plaukai išliktų gražūs ir atrodytų sveiki.
Grožio salonas Edda Patartume naudoti šampūną sausiems, pažeistiems plaukams, nes šviesintos sruogelės nuo dažymo yra išsausėjusios.
Neringa
Turiu ganėtinai problematišką odą, ji mišri, išsiplėtusios poros, jaunatviški spuogeliai, negana to, dar nosytė ir žandukus puošia starzdanėlės, bet jau susigyvenau su viskuo, netgi įsimylėjau savo atvaizdą veidrodyje :) Stengiuosi daug priežiūros įdėti odos puoselėjimui. Dabar mėginu pakeisti kasdienį prausiklį į kažką natūralaus, draugė patarė ryte ir vakare oda prausti paprastu muiliuku su pienu ir medum, kartu ištrinant veidą geriamąja soda, tik vat turiu klausimą, ar soda gerai veidui - mišriai odai?
Grožio salonas Edda Patartume neeksperimentuoti su veido oda, o įsigyti kokybišką prausiklį. Neprauskite veido odos su muilu, nes jis sausina odą.
Ana
Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl savo plaukų, mano plaukai yra labai ploni, linkę riebaluotis. Plaukai trumpi, iki pečių, kare tipo. Išbandžiau įvairius purinančius šampūnus, putas ir įvairius purškiklius. Kokias priemones naudoti, kad plaukai po vos kelių valandų nesukristų, o galai nesuliptų į atskiras sruogas? Ačiū
Grožio salonas Edda Siūlytume įsigyti profesionalios modeliavimo kosmetikos – ji skirtingai nei kosmetika, kuria prekiaujama parduotuvėse, neriebaluoja plaukų, neapsunkina jų, todėl jie ilgesnį laiką išlieka purūs. Profesionalia kosmetika prekiaujama grožio salonuose.
Odeta
Laba diena,
Esu natūrali šviesiaplaukė, bet žiemą plaukai nuo šaknų patamsėja. Gal yra kažkokių natūralių priemonių, kurias naudojant plaukai išliktų šviesesni, kokie būna vasarą.
Dažyti plaukų neketinu. Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Grožio salonas Edda Žiemą plaukai nepatamsėja, o tiesiog atauga Jūsų tikra natūrali spalva. Vasarą jie nuo saulės poveikio pašviesėja. Norint, kad žiemą šaknys būtų taip pat šviesesnės, reikėtų jas šviesinti. Kitų priemonių nėra.
Gretuliaa ;**
Sveiki, norėjau paklausti, ar man tiktų ilgi kirpčiukai. Man tik 11 ir mano veidas pailgas, o aš jų labai noriu, bet nežinau, ar jie man tiks? Patarkit, ačiū.
Grožio salonas Edda Jei kirpčiukų zonoje nėra verpetų, pailgam veidui kirpčiukai tiks. Jei verpetų yra, tuomet nukirpus kirpčiukus turėsite daug darbo tvarkant juos.
edita
Norėčiau paklausti, kokio ilgio turėčiau nešioti plaukus ir koks kirpimas tiktų, jei veidas pailgas, plaukai pučiasi. Ar tiktų juos iškarpyti? Pats plaukas yra plonas.
Grožio salonas Edda Pailgam veidui patartume pasirinkti purią šukuoseną. Tai galima pasiekti iškarpant plaukus. Kadangi plaukai ploni, iškarpymą reikėtų daryti tik galuose.
Aida
Norėčiau pasikeisti šukuoseną. Mano plaukai lengvai susigarbanoja, todėl nežinau, kokia šukuosena tiktų. Išsikarpyt plaukus bandžiau, bet jau atsibodo ir norisi ko nors naujo. Ar man tiktų kirpčiukai (veidas gana apvalus)?
Grožio salonas Edda Apvaliam veidui tinka įstriži kirpčiukai, o jei plaukai garbanojasi tiks tiesus. Be kirpčiukų manome, kad nelabai gražiai atrodys. Jei norisi pasikeisti, visgi reikėtų kirpčiukų.
Gita
Sveiki. Mano veidas ovalo formos, bet nosis kumpoka. Ar man tiktų iki pečių (ar daugiau) nukirpti plaukai ir ilgi kirpčiukai?

Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Grožio salonas Edda Ovalo formos veidui tinka įvairus kirpimas. Tačiau norint šiek tiek vizualiai sumažinti ovalo formos veidą, plaukų ilgis neturėtų būti mažesnis negu smakro linija. Norint paslėpti nosį, reikėtų ilgesnių kirpčiukų.
Renata
Sveiki. Pas mane visą laiką juodi paakiai, o man tik 16. Dabar naudoju maitinamąjį drėkinamąjį paakių kremą jaunai odai. Bet nežinau nuo ko paakiai juodi. Nenoriu visą laiką jų slėpti, o ir taip jie vis tiek matosi. Ką man patartumėt daryti? Ką naudoti, ar bent kuo maskuoti, kad jų visiškai nesimatytų? Labai ačiū.
Grožio salonas Edda Pirmoj eilėje patartume pasitikrinti sveikatą pa gydytojus. Užmaskuoti pajuodusius paakius patartume naudojant keliais tonais šviesesnį paakių pieštuką, kreminę pudrą.
Aistė
Laba diena, gal galėtumėte patarti kuriame grožio salone būtų specialistas ar stilistas, kuris man galėtų parinkti ar patarti kokia šukuosena, spalva man tiktų. Gyvenu Šiauliuose. Ačiū.

Grožio salonas Edda Šiauliuose pasiūlytume kreiptis pas mūsų kolegę Ingą Kuzminskienę adresu Vasario 16-sios g. „Šaulio“ viešbutis. Manome, jie suteiks Jums pilną konsultaciją.
Zivile
Laba diena, labai nemėgstu savo nosies: ji smaili, ilga. Turiu ilgus storus šviesius plaukus ir labai baltą odą. Koks makiažas, o svarbiausia kirpimas man tiktų?
Grožio salonas Edda Kirpimas turėtų būti kirptas link veido, stori kirpčiukai, šonai iškarpyti, kad kristų ant skruostų.
Zuzana
Labas, nežinau net ką daryti. Norėčiau patarimo. Mano plaukai yra ploni. Na suėmus piršto storumo nykščio, galiukai labai suskilinėję, kaip šukuoju matau ant kelių lieka jų nulūžinėjusių. Plaukus pakerpu, bet vis tiek jie labai lūžinėja net prie ausų. Plaukai yra ilgi, iki liemens. Naudoju balzamą „Super tronk daily conditioner paul mithell“, perku tik grožio salonuose, bet jie nepadeda man nieko - tik ryte išsiplaunu, jau kitą dieną atsikeliu visi prigludę, susiriebalavę, sulipę. Keičiu visada balzamus ir šampūnus, bet su plaukais visad tas pats.
Grožio salonas Edda Patartume rinktis trumpesnį kirpimą ir priemones, kurios suteiks purumą, o plaukų galiukams yra naudojamas serumas.
Renata
Laba diena, norėjau paklausti, ką daryti: mano oda yra strazdanota, aišku, žiemos metu jų beveik nelieka, plaukus nusidažiusi esu tamsia spalva, o veido oda labai šviesi, naudoju tamsią pudrą, tačiau labai sunku ją tolygiai tepti, kad viskas būtų gerai. Į soliariumą eiti negaliu dėl strazdanų išryškėjimo ir nežinau, ką daryti?
Grožio salonas Edda Tokios bėdos yra sprendžiamos maskuojančių kremų pagalba. Juos galite įsigyti kosmetikos parduotuvėse. Užsitepus maskuojančiu kremu, reikėtų ant viršaus tepti kremine pudra ir daryti makiažą.
1 2 3 4 5 6 7 8 910 11 12

Klausti specialisto:

Vardas*
El. paštas
Klausimas*
* žymi privalomus laukus