• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

PMS: Atsakymai į klausimus, kurie neramina moteris  1 

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2013-10-15 10:00:00

PMS: Atsakymai į klausimus, kurie neramina moteris
freedigitalphotos.com

Priešmenstruacinis sindromas (PMS) kankina kiekvieną moterį. Tik vienoms simptomai pasireiškia stipriau, kitoms - silpniau. Ar suskaudus pilvui reikia kreiptis į gydytoją ir kada skausmas tampa pavojingu? Apie tai - šiame straipsnyje.

 

1. Jei kas mėnesį pasireiškia PMS simptomai (pilvo apačios maudimas, galvos skausmas, svaigimas, bendras silpnumas), ar reikia kreiptis į medikus?

 

Atsakymas: Kreiptis į medikus reikia tik tuo atveju, jei skausmai trukdo Jums dirbti, negalite susikaupti, jaučiatės mieguista ir nepailsėjusi.

 

2. Ar kontraceptinės tabletės sumažina PMS simptomus?

 

Atsakymas: Visiškai - tikrai ne. Nebent tai būtų visiškai naujai sukurtos kontraceptinės tabletės, kurių sudėtis būtų pakitusi nuo leidžiamų seniau.

 

3. Ar yra vaistų nuo PMS?

 

Atsakymas: Konkrečiai sukurtų vaistų, kurie vaduotų nuo PMS keliamų skausmų, tikrai nėra, tačiau yra vaistų, kurie padeda nuo įvairių skausmų (galvos, pilvo), tuo pačiu sumažina ir PMS simptomus. Moterys, kurias kas mėnesį kankina stiprūs skausmai, turėtų vartoti vitaminą B6.

 

4. Ar laikui bėgant PMS simptomai mažėja?

 

Atsakymas: Taip. 30-40 metų moterims PMS simptomai yra kur kas mažiau pastebimi, nei jaunoms, 30 metų nesulaukusioms merginoms.

 

5. Ar tiesa, kad kava, alkoholis ir šokoladas sustiprina PMS simptomus?

 

Atsakymas: Taip, tačiau mokslininkai dar neįrodė priežasties, todėl šiuos produktus PMS metu reikėtų riboti arba visai atsisakyti. Alkoholio ypač.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-07-10 10:27:15
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!