• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie žarnyno valymą  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2013-10-10 18:00:00

Apie žarnyno valymą
Jupiterimages.com

Ar esate ką nors girdėję apie hidrokolonoterapiją? Tai patobulinta klizmos rūšis, o klizma, kaip žinia, vienas iš būdų pašalinti nereikalingas medžiagas iš storosios žarnos.

Daugelis Holivudo žvaigždžių, taip pat ir mūsų įžymybės jau seniai pradėjo naudotis tokiu organizmo valymo būdu. Jis yra labai efektyvus. Tai būdas, kurio dėka galima atsikratyti per didelio svorio, taip pat išvalyti organizmą nuo šlakų bei toksinų.

Kalbama, kad kolonoterapija reguliariai naudojosi ir Princesė Diana. Ji tai darė vienoje prestižinėje Londono klinikoje, kur vyko organizmo valymo kursai.

Dar nuo senų laikų yra žinoma, kad išplovus žarnyną, galima sumažinti svorį. Nuo žarnyno sienelių šlakus išvalo vaistingieji augalai bei sorbentai. Dėka to, normalizuojasi medžiagų apykaita.

Visas procesas trunka nuo pusvalandžio iki valandos ir neturi neigiamo poveikio.

Vienos procedūros metu, per žarnyną praleidžiama beveik 20 litrų skysčio. Specialistai tvirtina, kad po  5- 7 procedūrų išgaunamas toks pats rezultatas, kaip ir po 21 dienos badavimo.

Reikia pastebėti, kad kolonoterapijos negalima lyginti su klizmos namuose procedūromis. Nepamirškite, kad patys galite pakenkti sau. Nekenksmingai, be neigiamų padarinių, organizmas gali būti išvalytas tik turint specialią įrangą ir stebint medikams. Dėl šios priežasties ne visuose grožio salonuose yra leidžiama ši terapijos rūšis.

Vieną kursą, susidedantį iš 5 -10 seansų, patariama atlikti ne dažniau, nei vieną kartą per pusę metų.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tomas
2010-10-01 11:31:09
DĖMESIO !!!
Jau dabar registruokitės į kursą "Esu lieknas, sveikas ir laimingas" , kur be vidinės įtampos, be alinančių dietų, be milžiniškų valios pastangų, be vaistų, be maisto papildų, be operacijų, be prakaito liejimo sporto salėse, pasieksite ir labai ilgam išsaugosite idealų trokštamą kūno svorį, tapsite sveikesni, atjaunėsite, geriau jausitės, patirsite Gyvenimo džiaugsmą !!!
Užsirašyti į šio kurso nemokamą pristatymą-įvadinį užsiėmimą galite tel:
8 678 79097, 8 670 97959. El. paštas: info@laisvi.lt
Vietų skaičius ribotas !
KURSO NEMOKAMAS PRISTATYMAS VYKS 2010.10.16, ŠEŠTADIENĮ, 15 VAL. KAUNE ADRESU LAISVĖS AL. 45, 3-IAS AUKŠTAS, 306 KABINETAS. www.laisvi.lt