• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aerobikos ir šokių sporto žvaigždės atvyksta į Lietuvą

Autorius: Irina Butorina
2011-03-23 13:07:00

Aerobikos ir šokių sporto žvaigždės atvyksta į Lietuvą
Organizatorių nuotr.

Kovo 26-ąją, šeštadienį, prekybos ir pramogų centre „Ozas“ vyks masinis sporto renginys „Fitness & Wellness konvencija 2011“, kurio metu šokių, sporto ir sveikatingumo naujoves pristatys pasaulinio lygio profesionalūs instruktoriai iš Didžiosios Britanijos, Italijos, Vokietijos, Rusijos ir Lietuvos. Renginio partneris – stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas.

„Į renginį Vilniuje atvykstančios sporto ir šokių žvaigždės kiekvieną savaitgalį savo pamokas rengia skirtingose šalyse. Jų tvarkaraštis planuojamas metus į priekį, tad mums labai pasisekė, kad jie sutiko atvažiuoti į Lietuvą“, – teigia „Fitness & Wellness konvencijos 2011“ organizatorė, sporto klubo „Tik Jums!“ vadovė Irina Butorina.

Pasak jos, užsienio šalyse, ypatingai Europos Sąjungoje, tokio pobūdžio renginiai yra labai populiarūs, vyksta periodiškai ir sutraukia daug sportu besidominčių žmonių. Svarbiausi konvencijos Vilniuje tikslai – aktyvinti sporto ir sveikatingumo veiklą Lietuvoje, skatinti visų amžiaus grupių žmonių domėjimąsi sveiku gyvenimo būdu bei diegti šiuolaikišką požiūrį į aktyvų laisvalaikį.

„Pamokas, kurių metu bus pristatytos aktualiausios kūno rengybos naujovės, vesiančius sporto instruktorius rinkome iš skirtingų šalių, skirtingų stilių ir krypčių tarptautinių trenerių. Taip siekiame, kad visi į renginį atėję žmonės, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties, rastų sau tinkamą treniruotę“, – sako I. Butorina.

Iš viso kovo 26-ąją trijose salėse „Oze“ vyks 25 aerobikos, šokių ir kūno rengybos treniruotės, kurias ves choreografas, aktorius, modelis iš Maskvos Alexandr Oshkin, Italijos „Fitness“ federacijos instruktorius David Stauffer, už naujovišką choreografiją vertinamas instruktorius iš Jungtinės Karalystės Robert Sharpe, naujo inventoriaus „Flexi-Bar“ bei funkcinių pratimų specialistas iš Vokietijos Andrea Sasse, 17 metų patirtį „Fitness“ srityje turinti Lietuvos trenerė Irina Butorina, renginio partnerio – stipriausio planetos žmogaus Žydrūno Savicko – sporto klubo bei kiti instruktoriai. Dalyvauti užsiėmimuose ir juos stebėti organizatoriai kviečia tiek profesionalus – „Fitness“ ir aerobikos instruktorius bei trenerius, tiek mėgėjus – sporto klubų lankytojus, tiek visus, besidominčius aktyviu laisvalaikiu bei naujovėmis. Dalyvių išankstinė registracija – internete www.konvencija.klubastikjums.lt

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus