• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į sporto salę neįleidžiami... kompleksai

Autorius: www.edieta.lt
2010-01-24 08:00:00

Į sporto salę neįleidžiami... kompleksai
jupiterimages.com nuotr.

Mes, moterys, taip jau surėdytos: kiekvieną dieną einame prie veidrodžio, kad pasigėrėtume savimi, bet visada pradedame atidžiai ieškoti figūros trūkumų. Ir, suradusios jų, liūdnai atsidūstame: „Galų gale reikia savimi užsiimti...“. Taigi kas trukdo?

Tikrai ne visos esame idealios. Figūros atžvilgiu, žinoma. Priklausomai nuo nuotaikos ta pati moteris gali atrodyti ir per stora, ir pernelyg plona. Krūtinės forma, talijos ir klubų apimtis moterų netenkina niekada. Bet kokią klostę ant pilvo vertiname kaip didėjančio antsvorio ženklą, o celiulitas pradeda vaidentis tose kūno vietose, kur jo visais mūsų civilizacijos laikais niekada nebuvo. Draugių, vyro ir artimųjų komplimentai nesutrukdo save nuvertinti. Ir štai deganti noru pasikeisti tokia moteris susiruošia į sporto salę. O vėliau prasideda košmaras.

Teoriškai viskas atrodo elementaru: nori, kad tavo figūra būtų ideali, – nusipirk abonementą į treniruoklių salę ir sportuok sau į sveikatą. Bet tuo metu, kai teoriją reikia pritaikyti praktikoje, moteris staiga suvokia, kad nė už ką neprisivers peržengti sporto klubo slenksčio.

Priežastis paradoksali: jai trukdo nepilnavertiškumo kompleksas. Iš tiesų sunku pasiryžti parodyti savo trūkumus figūringoms merginoms ir simpatiškiems treneriams. Baimė, kad pasijuoks, kad padarysi kažką ne taip, kad su naujuoju apsitempiančiu sportiniu kostiumu jausiesi nepatogiai, gali nužudyti bet kokį norą eiti treniruotis. Labai dažnai moteris įsitikinusi, kad vos tik ji ateis į užsiėmimą visų žvilgsniai susimigs į ją vieną.

O juk iš tiesų yra visai ne taip. Ir bet kokio komplekso galima išvengti. Tereikia laikytis paprastų „pradedančiosios gražuolės“ elgesio taisyklių. Taigi...

Pirmoji taisyklė. Nebijokite aplinkinių žmonių žvilgsnių. Pasiryžus eiti į sporto salę, iš karto reikia nusiteikti, kad treniruotės – ne linksmas pasivaikščiojimas, ne grožio konkursas ir ne pažinčių biuras. Moterys čia ateina norėdamos pakoreguoti savo figūrą. Ir visos turi tam tikrų trūkumų. Nėra tokios taisyklės, kad į sporto salę susirenka tik modeliai, kurių figūra „90 – 60 – 90“. Ir jeigu užsiėmimo metu pamatysite putlią moteriškę, apsitempusią siaurutes kelnes, arba merginą, kurios klubai platūs, o krūtinės dydis nulinis, jums gi nešaus į galvą pasijuokti iš jų? Tai kodėl kažkas turėtų juoktis iš jūsų?

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus