• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šokių parketas vietoje sporto salės  2 

2008-07-26 00:00:00

Šokių parketas vietoje sporto salės
"Gamma" nuotr.

Treniruoklių salė jums atrodo it kankinimų kambarys? Nieko nuostabaus – anaiptol ne visiems patinka monotoniški pratimai, be krislelio polėkio ir fantazijos. Kad judesys ir fizinis krūvis būtų ne tik naudingas, bet ir malonus, vis daugiau žmonių treniruotę sporto klube iškeičia į repeticijas šokių studijoje.

Panorai ir tu taip atnaujinti kasdienę rutiną? Išsirink, kas tau tinkamiausia!


Lotynų Amerikos šokiai

Lotynų Amerikos šokiai padovanos nepriekaištingą laikyseną ir puikią judesių plastiką. Jau po keleto treniruočių savaičių pastebėsi, kad sustiprėjo pilvo presas, klubų raumenys.

Ką rengtis? Tiks neilgas sijonas, segamas ant judesių nevaržančio triko. Prireiks ir specialių batelių su vidutinio aukščio pakulne.

Povandeniniai rifai: Lotynų Amerikos šokių pakerėtos moterys pasakoja, jog bene sunkiausias dalykas – priprasti šokti su aukštakulniais: prireiks ne tik atlikti sudėtingus judesius, bet dar ir pasistengti, kad tie judesiai būtų gražūs ir plastiški.

Rezultatas: Keletą savaičių pavaikščiojus į treniruotes pamėgink nueiti į klubą. Iškart pajusi, kad ėmei labiau jausti ritmą, geriau valdai savo kūną.

Puikus pasirinkimas: Jei seniai svajojai apie sportinius šokius, bet manei, kad jau per vėlu jų išmokti bei gėdijaisi savo nerangumo.

Paieškok ko nors kito: Jei nesi tikra, ar galėsi reguliariai vaikščioti į treniruotes. Jose kaskart mokomasi naujų žingsnelių, todėl užtenka praleisti keletą užsiėmimų – ir būsi smarkiai atsilikusi nuo grupės, taigi nebejausi malonumo.


Džiazas ir modernusis šokis

Džiazo ir moderno stilių šokiai turi daug bendro, taigi jie dažnai sujungiami viena programa. Pagrindinis šio stiliaus ypatumas – izoliacija: kūno dalys juda nepriklausomai viena nuo kitos, kiekviena savarankišku ritmu. Modernusis šokis gimė iš klasikinio baleto, iš šokėjų poreikio peržengti žanro rėmus. Džazo ir moderniojo šokio treniruotės savo pobūdžiu bene artimiausios aerobikos užsiėmimams.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Leila
2008-08-25 00:09:10
Saunu, kai sokdama sportuoji ir kratai kg, reiks ir man prisiverst pastrikset
Akvile
2008-07-27 01:06:08
nesenai internete nusipirkau pivo sokio pamoku rinkini.paskutiniu metu turiu daug darbu ir neturiu laiko rimtai uzsimti mokintis:( bet tikiuosi greitu laiku rasiu tam laiko.kaip perziurejau dvd man labai patiko.na tiklsliau mane pilvo sokis suzavejo.internete ilgokai ieskojau kol suradau tuo disku .nutariua savo minusa, pilvuka likusi po gimdymo,paversti pliusu.ir ismokti sokti pilvo soki.mano akimis ziurint tai labai grazus ir seksualus skois.kuri su manonumu susokciau savo mylimajam.