• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sportas pagal kraujo grupę  1 

Autorius: MyJane.ru
2013-12-20 10:00:00

Sportas pagal kraujo grupę
Freedigitalphotos nuotr.
Visiems, kas domisi horoskopais, testais ir panašiais būdais, padedančiais geriau pažinti save ar nustatyti kito žmogaus charakterį, seniai ne paslaptis: daugeliu atvejų mūsų asmenybę lemia ir mūsų kraujo grupė.

Ši teorija grįsta moksliniais argumentais. Pirma, kraujo grupė susiformuoja genetiniu pagrindu dar iki žmogaus gimimo ir nekinta visą jo gyvenimą. Antra, kraujo grupių skirtumai susiformavo evoliucijos eigoje. Vystantis žmonijai tekdavo prisitaikyti prie įvairių kintančių sąlygų: klimato kataklizmų, naujos maisto sudėties ir pan. Todėl kito ir jo imuninė sistema, virškinimas, organizmo biocheminė sudėtis. Taip viena po kitos susidarė skirtingos kraujo grupės: pati seniausia buvo pirmoji (vadinamoji nulinė, 0), po jos atsirado antra (A) ir trečia (B), galiausiai – pati naujausia, ketvirta (AB). 0 tipo kraujo grupę turi 40-50 procentų žmonių, A – 30-40 procentų, B – 10-20 procentų, AB – vos 5 procentai žmonių.

Pasak mokslininkų hematologų – specialistų, tiriančių kraujo savybes ir funkcijas, – kraujyje esama cheminių junginių pėdsakų, kurie turi įtakos žmogaus elgesiui. Tyrimais nustatyta, kad žmonės, turintys vienodą kraujo grupę, turi ir psichologinių panašumų.

Neseniai amerikiečių mokslininkai nustatė, kad skirtingų kraujo grupių žmonės skirtingai reaguoja ir į fizinį krūvį. Todėl renkantis sporto šaką galima atsižvelgti ir į jų rekomendacijas bei pasirinkti tinkamo pobūdžio treniruotes bei jų intensyvumą.

I kraujo grupė (0)

Šiems žmonėms būdingas savarankiškumas, ryžtas, atkaklus tikslo siekimas. Tai pirmykščio medžiotojo tipas. Šią kraujo grupę turėjo tolimi mūsų protėviai. Iki mūsų laikų išliko tų pirmykščių medžiotojų atkaklumas, pasitikėjimas savimi ir puikiai išvystytas savisaugos instinktas.

Žmonės, turintys pirmąją kraujo grupę, energingi, puikiai reaguoja į fizinius krūvius. Be to, jie išsiskiria pavydėtina savidisciplina, retai kada praleidžia treniruotes be svarbios priežasties. Jiems tinka reguliarūs užsiėmimai treniruoklių salėje, aerobika. Kadangi jų protėviams medžiotojams išgyvenimui buvo būtina fizinė jėga ir vikrumas, pirmą kraujo grupę turintys žmonės išsiskiria puikia raumenų atmintimi ir judesių koordinacija, kas padeda jiems greitai perprasti naujus judesius. Todėl jiems tiks laipiojimas uolomis, aktyvūs šokiai su daugybe sudėtingų judesių (pavyzdžiui, tango, salsa, sportiniai šokiai), taip pat važinėjimas dviračiu, skailingas.

II kraujo grupė (A)

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
merginoms
2013-12-21 13:46:34
Sveiki atvykę į tinklalapį k r u t i n e s taskas lt, kuriame Jūs rasite daug vertingos informacijos apie krūtines, krūtų ligas, liemenukus ir apatinukus.

Čia yra pateikiama vertinga ir neiškraipyta informacija, galima rasti juokingų ir įdomių faktų, praplėsti savo žinias apie krūtines.