• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sportas pagal kraujo grupę  1 

Autorius: MyJane.ru
2013-12-20 10:00:00

Tai draugiški, komunikabilūs žmonės. Jų protėviai – žemdirbiai, padėję susiformuoti bičiuliškam charakteriui. Šie žmonės puikiai prisitaiko gyventi kolektyve. Jie taktiški, kruopštūs, rūpinasi savo išvaizda, turi ištvermės, kuri net ir konfliktinėse situacijose padeda išlaikyti deramą įvaizdį. Gyvenimas bendruomenėje išmokė šiuos žmones tam tikros dienotvarkės. Tačiau yra ir išvirkščioji pusė: nuolat glaudžiai bendraujant su aplinkiniais didėjo streso lygis, radosi neišvengiama trintis tarp atskirų bendruomenės individų, pasitaikydavo nuoskaudų, neteisybės. Tačiau spręsti konfliktų taip, kaip tai darydavo žmonės medžiotojai, buvo neįmanoma: kaimuose visi tiesiog išpjautų vienas kitą. Taigi žemdirbiams jau teko ugdyti savyje taikesnį, ramesnį charakterį.

Todėl žmonėms, turintiems šią kraujo grupę, puikiai tiks joga: ji padeda likti su savo mintimis, atkurti fizinę ir dvasinę harmoniją. Šio tipo žmonės puikiai jaučiasi grupinėse treniruotėse, kurias siūlo daugelis sporto klubų. Viena, ko jie turėtų vengti – tai alinančių fizinių krūvių. Todėl jėgos treniruotės vargu ar tiks, geriau keisti lengvesne aerobika, gimnastika, kardiotreniruotėmis, plaukimu.

III kraujo grupė (B)

Šią grupę turintys žmonės – individualistai, jiems patinka kardinalios permainos gyvenime. Nenuostabu, jų tolimieji protėviai – klajokliai. Jie įsisavino naujas žemes, nuolat keitė gyvenamąją vietą, bendravo su kitų genčių, tautybių, rasių atstovais. Jie išmoko lankstumo, kuris leido jiems įsikurti svetimuose kraštuose, jie galėjo lengvai keliauti iš vienos vietos į kitą.

Iš tolimų protėvių paveldėti kūrybiniai gabumai, nestandartinis mąstymas, ryžtingumas. Šie žmonės negali pakęsti komformizmo, prievartos ir monotonijos. Kaip tik todėl jiems rekomenduojama derinti dinamiškas apkrovas (aerobiką, fitnesą, šokius) su ramesnėmis – joga, pilatesu. Šio tipo atstovams galima rekomenduoti pėsčiųjų turizmą, derinti jį su kopimu į kalnus. Iš protėvių jie paveldėjo nenumaldomą kelionių ilgesį.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
merginoms
2013-12-21 13:46:34
Sveiki atvykę į tinklalapį k r u t i n e s taskas lt, kuriame Jūs rasite daug vertingos informacijos apie krūtines, krūtų ligas, liemenukus ir apatinukus.

Čia yra pateikiama vertinga ir neiškraipyta informacija, galima rasti juokingų ir įdomių faktų, praplėsti savo žinias apie krūtines.