• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sportuokite savo malonumui

Autorius: Eglė Zubkauskaitė
2011-09-16 09:38:00

Beprasmiška įrodinėti seną tiesą, kad sportas svarbus mūsų sveikatai.Viską darykite su saiku

Šimtą kartų girdėjome esminius sporto privalumus: padeda numesti svorio, teigiamai veikia širdį, gerina nuotaiką ir kraujotaką.

Tai kas iš tiesų yra nauja? Naujas yra Vilniaus sporto klubo „The Royal Athletic Club“ ir jame sportuojančiųjų požiūris į sportą.

Naujajame sporto klube dirba ne tik atsakingi treneriai, bet jame suteikiama ir galimybė pasirinkti priimtiniausią sporto formą, krūvį ir jaukią aplinką, kurioje jūsų niekas netrikdys.

Besaikis raumenų auginimas tampa nebemadingas, todėl atsiranda kitas požiūris. „The Royal Athletic Club“ – ne už alinančias dietas ir sekinančias treniruotes. Viską reikia daryti su saiku, o geriausia, jei tai teikia dar ir malonumo.

Svarbu nepatingėti pasirinkti tą sporto formą, kuri jums arčiausiai širdies. Taip atsiras daugiau motyvacijos, užsispyrimo ir bus galima greičiau pasiekti norimų rezultatų. Visada reikia atminti, kad tai, ką galime padaryti per keturis mėnesius, sunkiai pavyks pasiekti per keturias savaites.

Pradėti lankyti sporto klubą pravartu ir tiems, kurie tarsi ir norėtų sportuoti, bet vis neranda laiko ar atideda savo planą dėl prasto oro ar blogos nuotaikos.

Žmogus, nusipirkęs sporto klubo abonementą, turi papildomą akstiną pradėti sportuoti sistemingai. Ypač jeigu nutaria sportuoti patariamas asmeninio trenerio.

Jauki ir rami aplinka leidžia pamiršti prastą orą už lango. Ar lyja, ar sninga – sporto klube visada šilta. O kadangi sportas ypač pakelia nuotaiką, galima sakyti, kad ir saulė čia šviečia ištisus metus.

Sportuoti nebus nuobodu

Sporto klubas „The Royal Athletic Club“ gali pasiūlyti įvairiausių modernių treniruoklių, todėl sportuoti tikrai nėra nuobodu. Treniruoklių įvairovė leidžia pasirinkti programą kiekvienai kūno raumenų grupei, be to, jie     labai patogūs, nauji ir saugūs naudoti.

Klube dirbantys treneriai visada pasirengę patarti, sudaryti kiekvienam asmeninę sporto programą, atsakyti į visus klausimus. Profesionalaus trenerio instrukcijos yra labai svarbios, jei norite pasiekti geriausių rezultatų ir sportuodami nepakenkti savo sveikatai.

www.raclub.ltAsmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus