• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie sveikatą byloja rankos  2 

2009-03-16 00:00:00

Apie sveikatą byloja rankos
vakarozinios.lt; Jupiterimages nuotr.

Iš rankų galima skaityti ne tik likimą, - žinant, ko ieškoti, nesunku užbėgti už akių ir įvairioms ligoms.

Gal jūs anemiška?

Vieną ranką padėkite ant stalo delnu į apačią. Kita ranka paspauskite žemyn smiliaus nagą. Atleiskite ir pažiūrėkite, kiek laiko prireiks, kad nagas atgautų natūralų atspalvį. Jeigu tai vyksta lėtai, vadinasi, organizmui trūksta geležies ar kokio kito mineralo. Jums derėtų valgyti daugiau žuvies, ankštinių, žalialapių daržovių, riešutų ir sėklų. Šaukšto pavidalo nagai (kurie per vidurį yra įlinkę) taip pat byloja apie anemiją, nes geležies stoka susilpnina nagus ir jie ima plonėti, deformuotis.

Gal geriate per daug kavos?

Tai, kiek kofeino toleruoja mūsų organizmas, priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus. Šalti ir drėgni delnai - tai ženklas, kad kavos vartojate per daug. Drėgni delnai byloja, kad jūs esate nervinga, o kofeinas dar sustiprina šią būseną. Karšti ir prakaituojantys delnai - hiperaktyvios skydliaukės požymis, kai sulėtėja medžiagų apykaita.

Gal jūsų kraujagyslės susiaurėjusios?

Suspauskite rankas tarsi maldai. Tada, laikydama suspaustus pirštus, stenkitės kiek galėdama atitraukti delnus vieną nuo kito. Idealiausia, jeigu pavyktų atitraukti delnus taip, kad susidarytų 90 laipsnių kampas. Jeigu kampas mažesnis, panašu, kad jūsų kraujagyslių sienelės sustorėjusios, nes vartojate per daug druskos ir riebalų. Venkite kepto maisto, raudonos mėsos, pieno produktų ir druskos apie mėnesį, tada vėl padarykite šį pratimą.

Kodėl jūs tokia pavargusi?

Tirpstantys pirštai - tai ženklas, kad jums trūksta vitamino B12, kuris yra pats svarbiausias jūsų nervų sistemai ir teikia energijos. Jo dažniausiai trūksta vegetarams, nes pagrindinis šio vitamino šaltinis yra mėsa, žuvis, kiaušiniai ir pieno produktai.

Ar jūsų organizmui pakanka skysčių?

Paspauskite nykščiu mažojo pirštelio dalį, kuri yra virš raukšlės ties jo pagrindu. Jeigu susidaro nedidelė pūslelė, vadinasi, skysčių netrūksta. Jeigu jos nėra, vadinasi, jums reikėtų daugiau gerti skysčių. Tačiau jeigu atsiranda didelė pūslė, tai byloja, kad jūsų organizme kaupiasi skysčiai. Valgykite mažiau druskos ir stebėkite, kiek geriate skysčių, nes jūsų organizmas turi spėti juos “sudoroti”.

Kodėl raudoni delnai byloja apie pavojų?

Raudoni delnai yra kepenų ligos požymis, nes hormonų pakitimai, sukelti kepenų ligos, susilpnina delnų odos kraujagysles. Ši būklė vadinama delnų eritema. Refleksologai, kurie tiki, kad mūsų emocinė sveikata atsispindi rankose, sako, jog raudonos rankos reiškia, kad žmogus yra karšto būdo, aistringas arba piktas. Balta rankų spalva byloja, kad stengiatės slopinti savo jausmus, o geltona byloja apie toksiškumą, kurį gali sukelti netinkama mityba.

Ar jūsų kraujotaka gera?

Remiantis tradicine kinų medicina, dėmėti delnai byloja apie prastą kraujotaką, ypač jeigu pirštai dažnai šąla. Sveikos rankos yra sausos, šiltos ir vienos spalvos.

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita".
 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Justute
2009-03-17 16:35:52
Aukse ,toks jausmas ,kad fastum geli reklamuoji ,visi komentarai apie tai ;)))
aukse
2009-03-16 19:35:16
sakoma, rankos isduoda amziu. Kai atsinaujina rudeni uzdegimas rankos pirstu sanariu tai vietoj kremo tenka fastum tepti, kas skausma malsintu.