• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tarptautinis klinikų tinklas „Novoye zreniye“ prieš metus atidarė savo filialą Vilniuje.

Autorius: Eli.lt
2011-05-23 14:43:00

Tarptautinis klinikų tinklas „Novoye zreniye“ prieš metus atidarė savo filialą Vilniuje.

Klinika „Novoye zreniye“ Europoje žinoma kaip nepriekaištingą reputaciją turinti gydymo įstaiga, prieinamomis kainomis teikianti oftalmologinę pagalbą.


Daugiau kaip šešiolika metų klinikos „Novoye zreniye“ gydytojai sėkmingai padeda pacientams džiaugtis puikiu regėjimu, taip pagerinant jų gyvenimo kokybę. Per visus klinikų „Novoye zreniye“ veiklos metus atlikta daigiau kaip 100 000 akių operacijų, trečdalis jų – pacientams iš užsienio, pavyzdžiui, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Skandinavijos, JAE piliečiams.


Pacientus vilioja nepriekaištinga klinikos „Novoye zreniye“, kur už prieinamą kainą suteikiama oftalmologinė pagalba, reputacija.


Jau metus tokią galimybę turi ir vilniečiai. Pavyzdžiui, regėjimo korekcija lazeriu, atliekama pažangia vokiška naujausios kartos įranga, užtikrinant puikų rezultatą, kainuoja nuo 777 litų. Tai visiškai nauja kaina už korekciją lazeriu Lietuvoje. Be to, klinika „Novoye zreniye“ yra sudariusi sutartis su teritorinėmis Vilniaus ir Alytaus ligonių kasomis dėl kataraktos operacijos kompensavimo. Išsamesnę informaciją apie medicininių paslaugų kompensavimą galima rasti klinikos interneto svetainėje arba registratūroje. Klinikoje „Novoye zreniye“ teikiamos visos ambulatorinės oftalmologijos paslaugos įvairaus amžiaus žmonėms. Tai labai tiksli diagnostika (kiekvienam pacientui atliekami išsamūs regėjimo sistemos diagnostiniai tyrimai, kurie ne tik leidžia nustatyti refrakcijos ydas bei tiksliai įvardyti diagnozę, bet ir įsitikinti, kad nėra jokių kliūčių lazerinei korekcijai atlikti), regėjimo korekcija lazeriu, lazerinė bei dienos oftalmologijos chirurgija.


Lazerinė regėjimo korekcija yra viena dažniausiai atliekamų procedūrų šiuolaikinėje oftalmologijoje. Kiekvienais metais pasaulyje jų atliekama dešimtys milijonų. Taip pat naujos veiksmingos kataraktos, glaukomos ir tinklainės ligų gydymo technologijos, vaikų akių ligų gydymas ir daugelis kitų veiksmingų priemonių regėjimo problemų sprendimui.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus