1.    Portalo Eli.lt forumo registracija yra nemokama ir savanoriška.

2.    Kiekvienas naudodamas portale Eli.lt esančią informaciją privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jų laikytis.

3.    Registruotas lankytojas sutinka, kad jo Eli.lt prieiga būtų prijungta prie ePasas.lt.

4.    Registruotas lankytojas sutinka, kad jo duomenys būtų naudojami netiesioginiais tikslais – lankytojų poreikių analizės ir nustatymo tikslais, tiesioginės rinkodaros tikslais, paslaugų kokybės gerinimo tikslais, svetainės naudingumo kėlimo tikslais ir kitais teisėtais tikslais.

5.    Draudžiama naudoti Eli.lt pateikiamą informaciją kitose interneto svetainėse ar leidiniuose.

6.    Norintys platinti Eli.lt svetainėje esančią informaciją, privalo apie tai pranešti raštu Eli.lt portalo administratoriui ( redakcija@eli.lt) ir gauti raštišką sutikimą. Platinamos informacijos šaltinyje būtina nurodyti, jog ši informacija yra iš portalo Eli.lt.

7.    Portale paskelbti komentarai prie straipsnių, konkursuose ir pasisakymai forume atitinka jų autorių nuomonę, už kurią Eli.lt administracija neatsako. Tačiau redakcija pasilieka teisę šalinti paskelbtą informaciją be perspėjimo, jei ji prieštarauja portalo taisyklėms, bendroms etikos normoms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.

8.    Redakcija palieka teisę šalinti visą informaciją, kuri kursto tautinę, rasinę, religinę, socialinę ir lyčių diskriminaciją; kuri propaguoja smurtą, pornografiją, seksualines paslauga, narkotines ar psichotropines medžiagas; kuri šmeižia, žemina ar įžeidžia kito žmogaus orumą, teises ir privatumą.

9.    Eli.lt forume tvarką palaiko moderatoriai, pažymėti išskirtiniais ženklais. Jie turi teisę keisti temų pavadinimus, trinti forumo temas, taisyti ir trinti forumo narių pasisakymus. Kilus klausimų ar nesklandumų, kreipkitės į portalo administraciją el. paštu redakcija@eli.lt.

10.    Reklaminio pobūdžio žinutės ir temos taip pat yra trinamos be perspėjimo. Dėl reklaminių pozicijų ir pasiūlymų, rašykite el. paštu reklama@tipro.lt arba redakcija@eli.lt.

11.    Eli.lt turi teisę blokuoti priėjimą prie šios svetainės vartotojams, nusižengusiems šioms taisyklėms.

12.    Eli.lt turi teisę fiksuoti informacijos davėjų IP adresus.

13.    Portalo Eli.lt redakcija pasilieka teisę keisti ar papildyti taisykles be jokio perspėjimo.

14.    Šios taisyklės yra skelbiamos nuo portalo sukūrimo dienos ir paskutinį kartą keistos 2009-11-04.