• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Dviračio šou" įskaudino E.Jackaitę  6 

2008-09-01 00:00:00

"Vakaro žinių" nuotr.

Aktorė Eglė Jackaitė ryžosi nebesitaikstyti su patyčiomis, kurių ji jaučiasi sulaukianti iš laidos "Dviračio šou" rengėjų kuriant personažą Eglę Kleckaitę. Penktą mėnesį besilaukiančiai moteriai ypač skaudus buvo reportažas, kuriame esą nuskambėjo piktdžiuga dėl galimos jos mirties. Tačiau laidos rengėjai neigia linkėję aktorei mirties.

Grožėtųsi negyvu kūnu

Rugpjūčio 26 d. laidoje "Dviračio šou" buvo parodytas reportažas, kurio personažas, pavadintas Egle Kleckaite, ima interviu iš dainininkės Mijos, vesiančios televizijos laidą "Trečias nereikalingas".

Reportaže aktorės Rimantės Valiukaitės įkūnijamas personažas E.Kleckaitė Mijos klausia: "Ką tu darytum, jeigu savo mašinos bagažinėje rastum nuogą moters kūną?" Mia atsako: "Jeigu tai būtų tavo kūnas, Egle, ir jeigu jis būtų dar negyvas, aš labai apsidžiaugčiau, labai ilgai šypsočiausi ir grožėčiausi..."

E.Jackaitei atstovaujanti advokatų kontora imsis veiksmų, kad būtų iškelta baudžiamoji byla laidos kūrybinei grupei. Anot aktorės atstovų, nors laidos "Dviračio šou" reportaže įžeidžiantys žodžiai adresuojami personažui, absoliuti visuomenės dauguma juos supranta kaip skirtus šio personažo prototipui - E.Jackaitei.


Kleckaitė - priedanga?

Klaipėdos dramos teatro aktorė E.Jackaitė neslėpė apmaudo ne tik dėl šio reportažo, bet ir dėl viso praeito laidos sezono, kuriame buvo rodoma E.Kleckaitė.

"Labai daug garsių, žinomų žmonių toje laidoje, švelniai tariant, patraukiami per dantį. Suprantu, viskas turi savo kainą. Esu visuomenėje matomas žmogus. Nesvarbu, kad ten atseit yra personažas. Tikrai suvedama su manimi, nes laidoje yra konstatuojami sąmoningai parinkti mano praeities faktai, asmeninės detalės. Taip, jie gali sakyti, kad tai ne Jackaitė, tai Kleckaitė. Tai jų priedanga, bet viskas ten akivaizdu", - kalbėjo moteris.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
numi
2008-09-21 18:47:59
Gal ir nepatinka tau Eglute, gal tu ir teisi, bet pripazin mergyt, is kitu ir paciai saipytis ir per danty traukti buvo lengviau, o juk pati taip darei.A? Tai ko dabar skundies? Nori per teismus pakovoti, bandyk, tai irgi reklama. Tik ar tau tos reklamos reikia? Del vieno Mackevicius teisus, pirma reikejo su jais kalbet, jeigu jie ten tikrai komanda, kaip sakai, tai tave ir vel 'suvalgys'.O padavus i teisma, beje, tu kara tik pradedi, o ne baigi. Pati apie vaikeli galvok.
pontska
2008-09-04 09:26:40
saunuole egle senai reikejo tas personazas tikrai nevykes o mijos interviu siaubingas labai nemalonu buvo ziuret jei ir toliau taip tai dviracio zinios issiseme
asta
2008-09-02 11:54:48
na, nesu aš tos Jackaitės gerbėja, ir tas Kleckaitės personažas man atrodė visai vykęs, bet tas Mijos "interviu" tikrai buvo lėkštas ir grubus - tiesiog arkliškas humoras, ir H.Mackevičiaus pasiteisinimas šiuo atveju - na, nevyriškas kažkoks....