• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

G. Volungevičiūtė ruošiasi gražiausiai gyvenimo šventei  1 

Autorius: Jurgita Rancevičienė
2008-10-07 00:00:00

G. Volungevičiūtė ruošiasi gražiausiai gyvenimo šventei

Lietuvė Gintarė Volungevičiūtė ir brazilas Robertas Scheidtas praleido keletą malonių rūpesčių kupinų dienų. Dabar Robertas jau Brazilijoje, tačiau po kelių savaičių sugrįš. Šį kartą – prisiekti amžinos meilės savo išrinktajai.

Dauguma vestuvių smulkmenų jau suderinta. Pora susituoks Kauno rotušėje, prašmatnios puotos nerengs, rašo „Respublika“.

Pati Gintarė užsispyrusi saugo savo asmeninį gyvenimą nuo pašalinių. Pervargusi nuo dėmesio ji vengia kalbėti. Apie atšiaurius ką tik praūžusios regatos vėjus ir šiltus įsimylėjusiųjų santykius „Gyvenimui“ pasakojo vestuvių rūpesčiais užsiėmusi Gintarės mama Elvyra Volungevičienė.

Buriuotojos mama džiaugiasi savo būsimuoju žentu. Moteris pasakojo, kad jis – paprastas ir šaunus vyras. Labai įsimylėjęs Gintarę. Būsimam jaunikiui viešint Lietuvoje visą laisvalaikį po varžybų pora stengėsi skirti netrukus vyksiančių vestuvių rūpesčiams. Gintarė išsirinko paprastą suknelę, žiedus paprašė nukaldinti vieno juvelyro.

Pora jau apžiūrėjo pokylio salę. Tiesa, nebus jokių limuzinų ir ypatingų iškilmių. Pasak Gintarės mamos, jiems svarbiausia – gyvenimas ir didžiulė meilė.


Tėvai susitiks vestuvių dieną

„Žinoma, jaunavedžių pasveikinti atvyks daug garbingų žmonių. Tačiau man svarbiausi svečiai bus jaunikio tėvai“, – užsiminė būsimoji uošvė. Nei Gintarės, nei Roberto tėvai vieni kitų nepažįsta. Gintarės mama juokauja, kad tai tarsi epizodas iš serialo. Pati Gintarė su Roberto tėvais Brazilijoje, San Paule, susipažino prieš olimpines varžybas.
Tiesa, ponia Elvyra prisiminė mačiusi Roberto tėvus per televizorių, kai šie prieš varžybas linkėjo sėkmės.

Ji ypač įsidėmėjo įžvalgų Roberto tėčio linkėjimą. „Jis pasakė: „Gintare, tu turi didelį šansą olimpiadoje, – prisiminė Gintarės mama. – Tai nebuvo įprastas sėkmės palinkėjimas ar paprastas paskatinimas, tai buvo įžvalgumas ir pasitikėjimas Gintarės sugebėjimais. Kiek žinau, Roberto tėčio sveikata prasta, tačiau tikimės, kad viskas bus gerai ir jis galės atskristi“.

Beje, Gintarė ir Robertas tuoksis tik Lietuvoje. Brazilijoje antros puotos nekels. „Gal vėliau ten ir bus nedidelis vakarėlis su šašlykais, bet tikrai ne vestuvės“, – sakė Gintarės mama.


Iššūkis čempionams

San Paulo buriavimo klubui „Yacht club Santo Amaro“ priklausantis buriuotojas R.Scheidtas turi vokiečių ir švedų kraujo. Jis pats juokavo, kad per regatą „Rudens vėjas 2008“ ištverti atšiaurų vėją jam padėjo švediškas prigimtis. Pirmą varžybų dieną Gintarei nuo šalčio net iki kraujo sutrūkinėjo delnai.

Tačiau abu vis tiek tapo nugalėtojais.

Po varžybų Kauno jachtų klube Robertui buvo įteikta iš geležies nukaldinta burė.


Maži mieli rupesčiai

Aštuonias dienas, tiek Robertas šį kartą viešėjo Lietuvoje, pora praleido kartu. Į Lietuvą R.Scheidtas atvyko kaip tik tą dieną, kai Gintarei buvo įteikti automobilio BMW 500 rakteliai.

Jiedu drauge juo parvažiavo į Kauną. Kol kas pora dar svarsto, ką daryti su automobiliu, mat Gintarei reikia automobilio, kuriuo būtų galima vežti ir jachtą.

Norėdami palaikyti formą Gintarė ir Robertas Kaune bėgiojo Kleboniškio miške. Su būsimuoju žentu Gintarės šeima susikalbėjo angliškai padedami pačios dukros ar jaunesniojo jos brolio 14-mečio Justino.

Dėl įtempto varžybų ir pasiruošimo vestuvėms grafiko sportininkės tėvų namuose pora dažniau vakarieniavo nei pietavo.

Pasak ponios Elvyros, abu sportininkai mėgsta neriebų maistą, vištieną. Gintarė alkoholio negeria, todėl degustuodavo vyną Robertas – kas vakarą po vieną taurę. Jis norėjo išrinkti gėrimus vestuvių pokyliui.

Po plaukimų rudeninėje regatoje jiedu tvarkė dokumentus, kad vestuvės vyktų sklandžiai.

 
  Svarbu, kad bus kartu

Kol kas neaišku, kur ateityje pora gyvens. Gali būti, kad Robertas pasirašys kontraktą sportuoti Italijoje, Ispanijoje ar Šveicarijoje.

Tačiau ponia Elvyra mano, kad svarbiausia, jog jie bus drauge. Ji labai džiaugiasi, kad Gintarė su Robertu vienas kitą karštai myli ir rūpinasi. „Kai Robertas išvyko, ji apsiniaukė tarsi mėnulis“, – neslėpė moteris.

Įsimylėjėliai turi ne vien daug panašumų, bet ir skirtumų. Šviesiaplaukiai, buriuotojai. Vėjo nugairintais veidais. Abu savo šalių numylėtiniai. Abu olimpiniai čempionai. Abu iš skirtingų šalių. Skirtingo tikėjimo: Robertas – liuteronas, o Gintarė – katalikė. Robertui 34-eri, jis gimęs po ugningu Avino ženklu, Gintarei 26 m., ji – Skorpionė. Tačiau visų svarbiausia yra meilė.

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bla
2008-10-07 14:42:56
negali buti... aj poto susilauks vaiku bus dike ir netilps i baidare