• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Gwyneth Paltrow bandė išgelbėti Madonnos santuoką
2008-10-20 00:00:00

"News Bridgepix" nuotr.

Gwyneth Paltrow  savo gerą draugę Madonna ilgai įkalbinėjo nesiskirti su Guy Ritchie  vaikų labui.

Šaltinis sakė: „Gwyneth labai nusiminė dėl byrančios Madonna santuokos. Ji maldavo jos, kad ši nebūtų idiotė ir neleistų santuokai žlugti. Niekas taip nesistengė kaip Gwyneth. Bet Madonna visada buvo savarankiška moteris ir pati priėmė galutinį sprendimą“.

Taip pat teigiama, kad Gwyneth bijo, jog jų draugystė su Madonna nutrūks. „Jos turėjo tiek daug bendro! Abi ištekėjo už brito, gyvena Anglijoje ir Amerikoje, augina mažus vaikus ir abi pasiekė karjeros viršūnę“.

„Gwyneth bijo, kad išsiskyrus Madonna nutrauks ir santykius su ja. Jos nebeturės nieko bendro. Ryšys gali nutrūkti, jei Madonna grįš gyventi atgal į Ameriką“.

Neseniai  50-ties sulaukusi Madonna ir dešimt metų už ją jaunesnis Guy Ritchie oficialiai paskelbė apie skyrybas.
Pora nusprendė išsiskirti abipusiu sutarimu. Priežastis neskelbiama.

Pop karalienės pranešime spaudai rašoma: „Abu šiuo sunkiu periodu jie prašo žiniasklaidos išsaugoti pagarbą jų šeimoms“.
„The Sun“ rašo, kad pora pastaruoju metu audringai ginčijosi dėl to, kiek laiko kiekvienas jų skiria savo karjerai bei dainininkės planų įsivaikinti dar vieną vaiką.

Skyrybų metu Guy Ritchie liks tik dešimtadalis bendro turto. Poros turtas vertinamas 385 000 000 €.

Tarp kitko, neseniai sklandė gandai, kad Madonna draugauja su 33 metų Alexu Rodriguezu. Abu jie neigė gandus.

Neseniai Alexas išsiskyrė su savo žmona. Gali būti, kad tuoj Madonna ir Rodriguezas paskelbs apie jųdviejų draugystę.

Dainininkės santuoka truko 8 metus. Pastaruoju metu sutuoktinių gyvenime netrūko skandalų ir nesutarimų, kurie kildavo dėl itin didelio sutuoktinių užimtumo ir Madonnos noro įsivaikinti dar vieną vaiką.

„Tai tikrai liūdna žinia, jie buvo puiki pora, geri tėvai. Tačiau jie vis dėlto nesugebėjo išsaugoti santuokos“, - pasakojo leidiniui vienas šaltinis.

Keletas artimų Madonnos draugų anksčiau buvo pareiškę, kad dainininkė ketina paskelbti apie savo skyrybas 2009 metais, pasibaigus jos pasauliniam turui „Sticky and Sweet“. Tačiau įtampai šeimoje dar labiau padidėjus, sutuoktiniai nori, kad skyrybų reikalas būtų sutvarkytas dar iki Kalėdų. Taigi, aštuntųjų vestuvių metinių pora tikriausiai nebesulauks.

Neseniai 50-ąjį gimtadienį atšventusi Madonna ir 40 metų kino režisierius Guy Ritchie susituokė 2000 metų gruodžio 23 dieną Škotijos pilyje. Abu jie turi bendrą aštuonerių metų sūnų Rocco.

Pora susipažino 1998 metais dainininko Stingo ir jo žmonos Trudie Styler surengtame vakarėlyje.

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus