• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kate Moss meilės pasjansas  4 

2008-05-04 00:00:00

Kate Moss meilės pasjansas
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.

Blogiukas, gerietis, blogiukas, vėl gerietis. Taip tarsi kortos dėliojant pasjansą išsidėstę Kate Moss gyvenimo vyrai. Kuri korta šiame meilės pasjanse bus paskutinė?

Kate Moss į mados pasaulį pateko per dizainerio Calvino Kleino protekciją 90-tųjų viduryje. Netrukus jos vardas modelių pasaulyje tapo vienu garsiausių. Kadaise bjauriuoju ančiuku save laikiusi mergina tapo dailia gulbe, į kurią nuolat žvalgėsi daugybė vyrų. O meilės išsiilgusi Kate drąsiai leidosi į nuotykius su jais. Kurį laiką jai pasitaikydavo "teisingi" vyrukai, su visu romantiškų pasimatymų scenarijumi – gėlės, restoranai, poezija... Tačiau greitai Kate tokia nuobodybė įkyrėjo, taigi ji lyg ir sąmoningai, lyg ir instinktyviai ėmė kaitalioti paprastus vaikinukus su tikrų tikriausiais blogiukais, tarsi dėliodama savo meilės pasjansą.

Jonny Deppas, 1994-ieji

Šis aktorius tapo pirmuoju maištautoju Kate gyvenime. Tuomet jis nė iš tolo nebuvo panašus į tą talentingą ir ramų vyrą, koks yra dabar. Maža to, niekas nebūtų nė patikėjęs, kad jis gali tokiu tapti.

Jonny vieną po kitos keldavo orgijas ir muštynes viešbučiuose, vakarėliuose prisigerdavo tiek, kad netekdavo sąmonės. Vyresnis už Kate 10-čia metų Jonny tapo pirmuoju jos vaikinu, atvėrusiu duris į audringą bohemos pasaulį. Tas pasaulis taip patiko Moss, kad ši nusprendė, jog vedlio jai nebereikia – su viskuo susidoros pati. Juolab kad tuo metu Deppas kaip tik pradėjo vis rimčiau susimąstyti apie savo lėbavimų pabaigą bei troškimą sukurti šeimą. Kaip tik to linksmintis vos pradedančiai Kate reikėjo mažiausiai. Taigi 4 metus trukęs romanas baigėsi, Kate su Jonny liko draugais.

Kalbėta, kad Jonny buvo labai prisirišęs prie Kate ir skaudžiai išgyveno meilės pabaigą, tačiau netrukus jį kuo puikiausiai paguodė nauja aistra – prancūzų aktorė Vanessa Paradis, su kuria šis laimingai gyvena iki šiol bei džiaugiasi 2 atžalomis. Beje, pro akylesnių gerbėjų akis nepraslydo faktas, kad Vanessa savo išvaizda yra labai panaši į Kate.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
taip,
2009-03-28 11:03:54
o tai kodel?
Julija
2008-07-17 21:53:02
Sunkiai jai gyvenasi kaip matau ;]
sandra
2008-06-16 11:47:52
ne visi grazias isimyli, kiti ir i vidu paziuri :)