• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Michaelo Jacksono gyvenimas iš arčiau  1 

Autorius: Dailymail
2009-07-07 15:22:00

Michaelo Jacksono bičiulis ir biografas J. Randy Taraborrelli žvaigždės gyvenimą pažino gerokai iš arčiau, nei dauguma garsenybių paslaptyse besikapsčiusių žurnalistų. Portalas „Dailymail“ spausdina jo prisiminimus apie legenda ir žmogumi-mitu tapusį popkaralių.

Pirmą kartą jie susitiko dar būdami vaikai. O vėliau, beveik 4 dešimtmečius, jis buvo Michaelo Jacksono bičiulis, draugas ir patikėtinis. J. Randy Taraborrelli atskleidžia tikrą popkaraliaus istoriją – tai, ką jis regėjo savo akimis.

„Michaelas Jacksonas mirė? Tai neįmanoma. Aš to dar nepajėgiu suvokti. Nors jis nebuvo tvirtas, ir ne pačios geriausios sveikatos pastaraisiais metais, visada vyliausi, kad jis ras būdų išsikapstyti ir vėl žengs į savo popkaraliaus sostą“ – kalba bia M.Jacksono bičiulis.

Jaunas, populiarus, spinduliuojantis charizma. Kas vyko toliau?

J.R. Taraborrelli ir M.Jacksonas susitiko koncerte. Taraborrelli buvo tarptautinio Dianos Ross fanų klubo įkūrėjas, o brolių Džeksonų grupė – jos jaunieji muzikiniai protežė. Pažintis užsimezgė užkulisiuose.

Tąkart Taraborrelli ypač įsiminė jauniausiojo iš Džeksonų penketuko žavesys ir charizma – Michaelas linksmai juokėsi ir plepėjo, tarsi jiedu būtų buvę seni pažįstami.

Vėliau, sulaukęs 16-os, Michaelas prasitarė, jog svajoja apie žvaigždės ateitį. Dar metai-kiti, ir laikykis, pasauli! Jis – jaunas, populiarus, jam sekasi. Jis – tikra žvaigždė.

Jau Michaelui sulaukus 18-os ėmė sklisti pirmieji nešvarūs gandai. Buvo kalbama, esą jis pasidarė lyties keitimo operaciją. Arba kad jis yra gėjus. Staiga būsimojo popkaraliaus seksualinė orientacija parūpo daugybei žmonių.

Taraborrelli prisimena akimirką, kai jiedu su Jacksonu stovėjo jo namų kieme ir žiūrėjo, kaip Michaelo broliai žaidžia krepšinį. Bičiulis neištvėrė ir paklausė tiesiai šviesiai, ar Michaelas yra gėjus. Michaelas atrodė susigėdęs: „Ne, - atsakė jis. – Man apmaudu, kad žmonėms sukeliu tokį įspūdį. Nejaugi mane nuolat persekios tokie gandai? Tikiuosi, kad ne“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 9Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
slapiuke
2009-07-25 13:50:27
as esu isitikinusi,kad Jacksonas gyvas,nes niekas nemate jo kuno(po mirties),vaikai per atsisveikinimo ceremonija,kuria rode per TV sedejo visiskai ramiai ir kramte guma,ir karstas kuri inese broliai buvo tuscias,(skaiciau kazkur),ir is viso ar matet,kad kas nors is artimuju lietu asaras per ceremonija,kad ir verke,bet 100% tikiu,kad vaidyba. labai tiketina,kad po 1-2m.gris. dar skaiciau,kad jis po teismu isvyko i Osamo dykuma,ar kalnus,ir niekas nezinojo kur jis,o Jacksonui ten begalo patiko,jis galejo ramiai vaikscioti, kas su juo fotkinosi,niekas neisdave paparacams,kad jis ten,visi buvo malonus ir jis jautesi saugus,tai gal jis dabar ten?