• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Michaelo Jacksono gyvenimas iš arčiau (II dalis)  9 

Autorius: Dailymail
2009-07-08 10:41:00

Tamsioji tokio flirto su žiniasklaida pusė buvo tai, kad jis atvėrė kelius visoms kitoms, jau nebe paties Jacksono pramanytoms keistoms istorijoms. Pavyzdžiui, neva popkaralius buvo susitikęs su Johno Lennono dvasia ar kad maudosi vonioje su tikra gyva beždžionėle.

Kai jis, mėgindamas sustabdyti panašius gandus, atsisakė dalyti interviu, tikėdamasis išlikti paslaptingas, istorijos ėmė piltis kaip iš gausybės rago. Kruopščiai formuotas įvaizdis išsprūdo jam iš rankų, jis tapo beprotiškiausių mitų auka.

Kita jo keistumo priežastimi, pasak Taraborrelli, galima laikyti jo tėvą, Josephą Jacksoną. Savo vaikus jis auklėdavo ne tik diržu, bet ir kumščiais, neretai šis „auklėjimas“ baigdavosi atviromis žaizdomis. Ne tik už „nusižengimus“, bet ir „profilaktiškai“.

Norėdamas pamokyti sūnus, kad nakčiai nepaliktų atviro lango, kartą jis pats naktį įšoko į jų kambarį šaukdamas, užsidengęs veidą kauke, apsimetęs plėšiku. Po to 4 metus Michaelas ir jo brolis Marlonas nuolat sapnuodavo košmarus, kad juos kažkas pagrobia tiesiai iš lovos.

Sukūrus muzikos grupę, kuriai vadovavo tėvas, jo prievarta darėsi vis žiauresnė. Pavėlavimas į repeticiją buvo baudžiamas diržo arba lazdos kirčiais. Vėliau Michaelas prisipažins, jog to vyro tiesiog nekentė – tai ne per stipriai pasakyta.

Kontroliuoti išvaizdą

Veikiausiai tėvo įvaizdis Michaelą įkvėpė ir išvaizdos pokyčiams. Iš simpatiško afroamerikiečio jis palengva tapo įvaizdžio apsėsta ekscentriška popžvaigžde. Nuo pat paauglystės Michaelas buvo nepatenkintas savo išvaizda. Kai jį išbėrė paaugliški spuogai, jis ėmė nuolat slėpti juos makiažu. Jis laikė save baisiu: oda per tamsi, nosis – per plati. Be abejo, čia „pasitarnavo“ ir tėvas bei broliai, pravardžiavę Michaelą Plačianosiu. Nosį jis siejo su daugybe savo nelaimių. Plastinių operacijų motyvu tapo visai ne noras atrodyti kaip jo idealas, Diana Ross. Jį vedė nenoras atrodyti kaip jo tėvas, žmogus, kurio jis labiausiai nekentė.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
KKKKKK
2010-11-27 19:32:58
Aš gerbiu ir tikrai myliu MJ ,jo dainos puikios ,dainų žodžiai prasmingi ,jo nugyventas gyvenimas labai įdomus ,ne kiekvienas gyvenime tiek patiria kiek jis..Labai norėčiau tikėti ,kad jis gyvas,tačiau realybė yra kitokia - graudu .
ps:straipsnis labai patiko
sendi
2009-08-06 00:33:07
nuostabus straipsnis, matosi kad sis zmogus tikrai pazinojo pop karaliu. labai gaila kad jo jau nebera, visi gali sakyt ka nori, bet michael jackson buvo tikras pop karalius, ekscentriskas, taciau vienintelis padares perversma muzikos pasaulyje. Rest in peas Michael Jackson...
indrė
2009-07-20 11:59:36
nežinau, bet jis buvo tikrai nuostabus. vaikai tokie i jį panašūs. nesuprantu kdl būtent jam taip atsitiko, kad turėjo iškeliauti amžiams. :(