• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Nijolė Pareigytė taip pasitikėjo Bžesku, kad tikrino ne tik telefoną, bet ir kompiuterį!
Autorius: TV3
2009-10-15 19:00:00

TV3 nuotr.
Šį kartą TV3 laidos „Rožių kerai“ studijoje – karšta diskusija vyks ne tik tarp vyrų, bet ir tarp save ginančių moterų. Nieko nuostabaus, kai vakaro tema – tolerancija. Laidos vedėjas Leo antradienį, spalio 20 dieną,  žavių dalyvių ir vyrų komisijos bei svečių paklaus – kuri „Rožių kerų“ dalyvė yra mažiausiai pavydi ir tolerantiškiausia vyriškiems nuklydimams bei nuodėmėms?

„Kartais mes vyrai nueinam į kairę. Ne visi ir ne visada, bet pasitaiko... Aišku, ten vaikštom netyčia. Bet kokiu atveju geriausia, kai mūsų moterys to nežino. O jei sužino – gerai, jei nekelia skandalo. O baisiausias dalykas mums vyrams yra, kai mes į kairę neinam, o moterys kelia skandalus ir sako, kad einam! Įdomu, kur tos pavydo ribos?“ – klausia „Rožių kerų“ vedėjas.

Viena iš daugiausiai dėmesio sulaukusių moterų – Nijolė Pareigytė. Tiek mergina, tiek jos buvęs širdies draugas Egmontas Bžeskas, sėdintis laidos komisijos kėdėje, visuomet pritraukia skandalų. Todėl nenuostabu, kad į diskusiją apie judviejų praeities santykius įsitraukė ne tik buvę mylimieji, bet ir kiti laidos svečiai. Kaltinimai apie lovos reikalus ir meilę trise, pavydo scenos ir dūžtančios lėkštės – tokius prisiminimus išgirs TV3 žiūrovai. Kai kuriuos faktus pirmą kartą apie Nijolės pavydą išgirs ir Egmontas.

„Aš ne tik telefono žinutes tikrinau. Lįsdavau ir į tavo kompiuterį!“ – prisipažins Nijolė.

Tuo tarpu Natalija Zvonkė nė nemirktelėjusi kaip eilėraštį papasakos apie savo atsidavimą vyrui. Net tuo metu, kai buvo filmuojama laida, pačiame įkarštyje buvęs Zvonkų šeimos skandalas neaptemdys tikėjimo jų bendrais santykiais ir meile.
„Aš niekada nesu iškėlusi savo vyrui pavydo scenos“, – dvejojusi, ar dalyvauti laidos filmavime, tačiau vėliau pasidžiaugusi, kad turėjo progą išsisakyti, be jokių dvejonių teigs Natalija.

Jos išpažintis apie skandalo sukeltą sumaištį, apie jausmus ir išgyvenimus kai kuriuos studijos svečius privers iš nuostabos aikčioti. Neįtikėtinas Natalijos atvirumas ir iki šiol dar niekada nesakyti žodžiai nejuokais nustebins ypač Gediminą Jaunių. Ką tokio atvirai pasakys Natalija, kad vyrams pritrūks žodžių, TV3 žiūrovai sužinos jau antradienį.

Pasitikėjimo tema pasisakys ir Rūta Ščiogolevaitė, kuri užsimins apie iš anksto savo mylimajam nustatytas taisykles.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus