• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 įdomybės apie Angeliną Jolie

Autorius: Eli
2014-11-14 10:00:00

7 įdomybės apie Angeliną Jolie
Angelina Jolie laikoma viena seksualiausių pasaulio moterų, pasaulis giria ją už aktyviai vykdomą labdaringą veiklą, jai siūlomi pagrindiniai vaidmenys populiariuose filmuose, moteris sukūrusi nuostabią šeimą su ne ką mažiau populiariumi aktoriumi Bradu Pittu. Siūlome paskaitykite keletą įdomių faktų apie šią garsią aktorę.

Angelinos paauglystė buvo pakankamai sudėtinga - ji gan anksti pradėjo siekti modelio karjeros, tačiau jaunai merginai nesisekė. Angeliną ėmė kamuoti depresija, kurią ji slopino save žalodama: „Nesuprantu, kodėl, bet įsipjovimo ritualas, skausmo jautimas, jautimas, kad esu gyva, tam tikras atsipalaidavimas buvo tarsi mano terapija“, - pasakojo aktorė.

Būdama 14 Angelina lankė teatro mokyklą, kurią metė. Ir visai ne tam, kad galėtų aktyviai siekti aktorės karjeros. Ji norėjo įkurti laidojimo namus.

Angelinai Jolie teko vaidinti ne tik filmuose, bet ir muzikiniuose klipuose: Meat Loaf „Rock & Roll Dreams Come Through“, Antonello Venditti „Alta Marea“, Lenny Kravitz „Stand by My Woman“, The Lemonheads „It's About Time“.Angelina Jolie niekada nebijojo laužyti taisyklių - pirmasis jos vyras buvo aktorius Jonny Lee Milleris, o į vestuvių ceremoniją moteris atėjo pasidabinusi odinėmis kelnėmis ir baltais marškinėliais ant kurių savo pačios krauju buvo užsirašiusi būsimojo vyro vardą.

Pirmoji moters santuoka iširo, tačiau makabriški pomėgiai niekur nedingo - ištekėjusi už savo antrojo vyro, taip pat aktoriaus Billy Bobo Thorntono Angelina ant kaklo nešiojo pakabuką užpildytą sutuoktinio krauju. Beje, jos vyras darė tą patį.

Angelinai Jolie buvo pašalintos abi krūtis (jos vėliau buvo atstatytos plastikos chirurgijos dėka). Moters mama ir teta mirė nuo krūties vėžio, o aktorė turi ydingą geną, kuris ženkliai padidina tikimybę susirgti šia liga. Ankstyvas krūtų pašalinimas yra ligos prevencijos priemonė.Žinoma, kad Angelina turi 13 tatuiruočių (savaime suprantama, jų gali būti ir daugiau). Ji išsitatuiravusi vaikų ir trečiojo sutuoktinio Brado Pitto gimimo vietų koordinates, mėgiamo autoriaus Tennessee Williamso citatą (beje, tokią pačią tatuiruotę turėjo ir moters mama), kryžių, runas, drakoną, budistinį palinkėjimą, atskirus žodžius ir citatas įvairiomis kalbomis ir rašmenimis.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus