• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 įdomybės apie Beyoncé

Autorius: Eli
2015-01-16 10:00:00

7 įdomybės apie Beyoncé
Beyoncé dėl savo žavesio, stipraus balso, uždegančių sceninių pasirodymų, profesionalumo bei didžiulio dėmesio ir meilės šeimai neretai pavadinama idealia moterimi. Ji pati save laiko „šiuolaikine feministe“ ir dainomis bei pasirodymais stengiasi padėti moterims labiau pasitikėti savimi, neleisti savęs žeminti, suvokti ir vertinti savo unikalią asmenybę, puoselėti moteriškumą bei seksualumą.Atlikėjos vardas ir pavardė Beyoncé Giselle Carter-Knowles, įdomu tai, kad Beyoncé ji buvo pavadinta pagal labai panašią mamos mergautinę pavardę Beyincé.

Dainuoti ir dalyvauti talentų konkursuose Beyoncé pradėjo dar mokykloje, būdama 8-erių, tačiau jos karjera įgavo pagreitį sukūrus „Destiny's Child“. Merginų grupei puikiai sekėsi, tačiau pati Beyoncé pripažino nuolat kentėjusi didžiulę įtampą ir nuovargį, atlikėja dvejus metus sirgo sunkia depresija.Norėdama susidoroti su psichologinėmis problemomis bei drąsiai jaustis ant scenos, moteris susikūrė alter ego Sasha Fierce į kurią Beyoncé persikūnydavo pasirodydama koncertuose. Tiesa, duodama interviu 2010-aisiais atlikėja pasidžiaugė išmokusi mylėti save ir šio sceninio personažo atsisakiusi.  

Beyoncé aktyviai rūpinasi labdara. Ji bei buvusi kolegė iš grupės „Destiny's Child“ Kelly Rowland įkūrė labdaros fondą „Survivor Foundation“, kuris padeda nuo stichinių nelaimių nukentėjusiems žmonėms. Atlikėja nuolat dirba su dar 6 labdaros organizacijomis.

Beyoncé bei jos vyras reperis Jay-Z laikomi pačia turtingiausia Holivudo pora - moters turtas vertinamas 300 milijonų JAV dolerių, o jos vyro - 500 milijonų JAV dolerių.Beyoncé su savo vyru Jay-Z 2012-aisiais susilaukė dukrelės Blue Ivy Carter. Moteris pripažino, kad pirmasis nėštumas baigėsi persileidimu, o viešas pranešimas apie antrąjį nėštumą ir dukros laukimą akimirksiu pateko į „Gineso rekordų knygą“ - jis tapo greičiausiai socialiniame tinkle „Twitter“ plintančia naujiena. Garsenybių dukra tapo jauniausiu žmogumi, kurio balsas girdimas dainos įraše - tėtis naujagimės mergaitės verksmą panaudojo savo dainoje „Glory“.

Moteris ne tik dainuoja, bet ir reklamuoja „Pepsi“, „American Express“ ir „L'Oreal“. Jai teko vaidinti filme „Ostinas Pauersas - auksinis narys“. Beyoncé taip pat sukūrė keletą vardinių kvepalų bei, drauge su mama, turi drabužių liniją „House of Deréon“. Pastaroji pavadinta Beyoncé močiutės Agnes Dereon garbei.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus