• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 įdomybės apie Leonardo DiCaprio

Autorius: Eli.lt
2015-02-22 13:22:00

7 įdomybės apie Leonardo DiCaprio
Kultiniame „Titanike“ suvaidinusiam Leodarnui DiCaprio kritikai žadėjo vieno filmo šlovę bei jį nuolat persekiosiantį romantiško, dramatišką meilės istoriją išgyvenusio personažo šleifą, tačiau ambicingas ir talentingas aktorius įrodė galintis pasiekti žymiai daugiau.

Leonardo DiCaprio yra nuolat nominuojamas įvairiausiems apdovanojimams, tačiau laimi, deja, toli gražu ne visus - daugelis kolegų bei gerbėjų dėl to pyksta, tačiau pats Leo nuo komentarų susilaiko. Jis buvo 5 kartus nominuotas „Oskarui“ bei 3 kartus Britų akademijos kino ir televizijos apdovanojimui, tačiau nė karto nelaimėjo. Jis tai pat buvo nominuotas net 10 „Auksinių gaublių“, 2 nominacijose laimėjo.Leonardo DiCaprio labiausiai mėgsta vaidinti tikras istorines asmenybes. Jis pats renka informaciją, labai daug skaito, lankosi vietose, kuriose jo herojai gyveno. Besirengdamas vaidmenims preciziškas aktorius taip pat ypač daug dėmesio skiria personažo analizei ir konsultuojasi su kolegomis, režisieriumi, o taip pat ir su psichologais bei psichoterapeutais.

Leonardo pavadintas dailininko Leonardo Da Vinci garbei - besilaukianti jo mama lankėsi muziejuje ir žvelgė į jo paveikslą, kuomet pajuto pirmuosius kūdikio judesius.

Leonardo DiCaprio ypatingai domisi ekologija - jis yra įkūręs savo vardo fondą, kuris nuolat aukoja milijonus dolerių nykstančių gyvūnų, trapių ekosistemų bei švarios aplinkos saugojimui ir puoselėjimui. Pavyzdžiui, prieš pusmetį Leonardo skyrė 7 milijonus JAV dolerių vandenynų išsaugojimjui.Aktorius aktyviai pasisako už homoseksualių žmonių teises bei dosniai remia įvairias LGBT organizacijas.

Leonardi DiCapeio neturi vaikų, tačiau pats teigia „neoficialiai įsivaikinęs“ mergytę iš Pietų Afrikos Respublikos. Bevaidindamas filme „Kruvinas deimantas“ (angl. Blood Diamond) aktorius lankėsi našlaičių prieglaudoje, kurioje susipažino su jį sužavėjusia mažyle. Aktorius kiekvieną mėnesį skiria pinigų jos išlaikymui, dažnai jai skambina.

Leonardo DiCaprio susitikinėjo su daugybe modelių: Naomi Campbell, Helena Christensen, Bijou Phillips, Amber Valletta, Eva Herzigova, Gisele Bundchen, Bar Rafaeli, Anne Vyalitsyna, Madalina Ghenea, Erin Heatherton. Šiuo metu jis taip pat susitikinėja su modeliu Toni Garrn.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus