• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 įdomybės apie Ryaną Goslingą

Autorius: Eli.lt
2017-01-13 11:00:00

7 įdomybės apie Ryaną Goslingą
Moterų numylėtinis Ryanas Goslingas šį vardą užsitarnavo suvaidinęs romantinėje dramoje „Užrašų knygelė“. Jokių aktorystės studijų nebaigęs ir niekada profesionalių pamokų neturėjęs aktorius suvaidino daugybėje populiarių filmų bei tapo vienų geidžiamiausių ir populiariausių vyrų Holivude. Šiandien jis ne tik vaidina, bet ir prsisideda prie labdaros organizacijų, padedančių skurtantiesiems bei sergantiems AIDS, veiklos.

Karjerą pakeitusį vaidmenį filme „Užrašų knygelė“ Ryanas Goslingas gavo tik todėl, kad nėra ypač gražus. „Atėjęs į atranką susitikau su kieme stovėjusiu režisieriumi, jis pasižiūrėjo į mane ir tarė: „Noriu, kad tu suvaidintum šį personažą, nes nesi toks, kaip kiti jauni Holivudo aktoriai. Nesi gražuolis, nesi kietuolis, esi paprastas bičas, kuris atrodo truputį trenktas“, - apie lemtingą rolę pasakojo aktorius.Vaikystėje aktoriaus pravardė buvo „Bėda“. Ją jaunasis Ryanas gavo tikrai pelnytai. Kartą jis surengė pasirodymą su savo bendraklasiais - vaikišką, butaforinį magijos rinkinį užpildė tikrais, dideliais kepsnių peiliais, nugvelbtais iš namų virtuvės, juos atsinešęs į mokyklą parodė peilių svaidymo numerį.

 

Ryanas Goslingas yra ne tik puikus aktorius, bet ir nagingas stalius. Filme „Užrašų knygelė“ matomas didelis virtuvės stalas, ant kurio įvyko karšta jo ir aktorės Rachel McAdams meilės scena, buvo sumeistrautas Ryano rankomis. Tame pačiame filme, namo prieangyje stovinčius krėslus taip pat pagamino aktorius.

Filmo „Lūžis“ prodiuseris turėjo gerokai pavargti, kol pavyko Ryanui Goslingui perduoti scenarijų. Anuomet aktorius nusprendė atsiriboti nuo šiuolaikinio pasaulio bei Holivudo blizgesio ir du mėnesius vienas gyveno miško glūdumoje, palapinėje.  Ryanas Goslingas turi keletą kreivokų tatuiruočių. Aktorius kartą pripažino nesuprantantis, kodėl žmonės kūno piešiniams suteikia tokią didelę prasmę, juk „praėjus kuriam laikui galime imti nekęsti tatuiruotės, tad geriau, kad ji būtų tiesiog juokinga“. Ryanas pats išsitatuiravo kreivą piešinėlį prie alkūnės, turėjusį simbolizuoti kruviną monstro leteną, tačiau, anot jo paties, tauiruotė labiau primena kaktusą.

Ryanas Goslingas ne tik gerai vaidina, bet ir yra muzikalus. Vyras labai mėgsta džiazą, groja gitara ir dainuoja su draugu įkurtoje grupėje „Dead Man’s Bones“. Ironiškas duetas kuria dainas apie paranormalius reiškinius, zombius, vaiduoklius, monstrus ir pan.Labai skaniai pavalgęs Ryanas nusprendė atidaryti marokietiško maisto restoraną Beverli Hilse, Kalifornijoje (JAV), pavadintą „Tagine“. Deja, restoranas bankrutavo, aktorius pats turėjo rūpintis ne tik nuolat gendančios santechnikos taisymu, bet ir plovė indus virtuvėje.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus