• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 įdomybės apie Tomą Cruise'ą

Autorius: Eli
2015-01-03 18:37:00

7 įdomybės apie Tomą Cruise'ą
Tomas Cruise'as neretai vadinamas žaviausiu ir seksualiu pasaulio vyru bei nuolat yra įtraukiamas į gražiausio pasaulio žmonių sąrašus, jis sukūrė gausybę reikšmingų vaidmenų bei niekada nevengė prisidėti prie labdaros organizacijų veiklos. 

Tomo Cruise'o vaikystė buvo ganėtinai sunki. Santykiai šeimoje buvo įtempti, tėvas smurtavo, o galiausiai paliko šeimą, . Kiti vaikai giliai tikintį, kiek keistokos išvaizdos, kuklų berniuką negailestingai užgauliojo. Augdamas Tomas buvo priverstas pakeisti net 15 mokyklų.

Paauglystėje Tomas Cruise'as svajojo tapti kunigu, tačiau gavęs pagrindinį vaidmenį mokyklos vaidinime jis susižavėjo aktoryste ir nusprendė siekti karjeros šioje srityje.Tomą Cruise'ą itin išgarsino kultinis vampyro Lestato vaidmuo knygos „Interviu su vampyru“ ekranizacijoje. Istorijos autorė Anna Rice viešai peikė prodiuserių pasirinkimą bei tvirtino, kad Tomas Cruise'as sugadins filmą. Pamačiusi juostą rašytoja liko be žado ir užsakė du puslapius dienraštyje „Daily Variety“, kuriuose aistringai atsiprašinėjo ir gyrė Tomo Cruise'o aktorinius gabumus. Tai jai kainavo 7740 JAV dolerių.

Tomas Cruise'as žinomas dėl pasaulį gelbėjančių vyrukų vaidmenų, tačiau aktorius išlieka heorišku ir realiame gyvenime. Kartą jis su savo apsaugos darbuotojais vijosi ir sulaikė iš moters rankų rankinę išplėšusį vagišių, o pamatęs įvykį, kurio metu moterį partrenkė mašina Tomas ją skubiai nuvežė į ligoninę. Sužinojęs, kad moteris neturi sveikatos draudimo aktorius sutiko apmokėti visas gydymo išlaidas, kurios viršijo 7000 JAV dolerių.Tomas Cruise'as yra vienintelis aktorius, kuriam teko vaidinti penkiuose daugiau nei 100 milijonų JAV dolerių uždirbusiuose filmuose iš eilės -
„Geri vyrukai“, „Firma“, „Interviu su vampyru“, „Misija neįmanoma“, „Džeris Magvairas“.

Tomas Cruise'as ilgą laiką kentėjo nuo disleksijos - sutrikimo, kurį turintieji nesugeba išmokti skaityti bei rašyti. Vyras teigia, kad negalią jam padėjo įveikti scientologija, būtent todėl jis tapo aktyviu šios sektos nariu.Scientologija tapo pagrindine Tomo Cruise'o paskutiniųjų skyrybų priežastimi - teigiama, kad jo buvusi sutuoktinė Katie Holmes nusprendė skirtis norėdama apsaugoti mažąją judviejų dukrelę Suri nuo įsitraukimo į sektos veiklą. Tai jau trečiosios aktoriaus skyrybos - prieš tai Tomas buvo vedęs aktorę Nicolę Kidman bei aktorę Mimi Rogers.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus