• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dainininkė Neringa Šiaudikytė: „Jau ketverius metus badauju kartą per savaitę“

Autorius: Pagrindinė nuotrauka: socialinių tinklų, kitos: Kristinos Kučinskaitės
2017-10-12 11:00:00

Dainininkė Neringa Šiaudikytė: „Jau ketverius metus badauju kartą per savaitę“
„Tie, kas mane gerai pažįsta, tikrai žino – mano gyvenimas yra nuolatinė dieta!“ - juokdamasi sako žinoma dainininkė Neringa Šiaudikytė. „Įsitikinau, kad man tinkamiausias geros savijautos receptas yra viena bado diena per savaitę ir subalansuotas, dietistų parinktas maistas likusias šešias“, - neabejojo N. Šiaudikytė.

Jos įsitikinimu, tiek badaujant, tiek laikantis dietos – nevalia kankintis. Jei būna silpna ar bloga, pasirinktą svorio kontrolės ir sveikatos puoselėjimo būdą privaloma tuoj pat nutraukti. Tuo tarpu badaujančią N. Šiaudikytę aplanko ne alkio ar išsekimo, bet lengvumo jausmas.

„Man tai tinka, bet nebūtinai bus priimtina kitiems. Jau ketverius metus badauju kartą per savaitę. Tad, romantiškos vakarienės pirmadieniais manęs nekvieskite!“ - su šypsena patikino atlikėja.

Jei savaitės pradžioje dėl kokių nors svarbių aplinkybių jai tenka nusižengti įprastai tvarkai, bado diena būna „perkeliama“ – N. Šiaudikytė tik vandeniu lepinasi antradienį ar trečiadienį.Ji ilgą laiką ieškojo vietos, kur galėtų gauti paruoštą, sveiką maistą žmogui, norinčiam ne tik išlaikyti ar sumažinti savo kūno svorį, bet ir organizmą aprūpinti reikiamomis medžiagomis. N. Šiaudikytės kasdienybę aukštyn kojomis apvertė pažintis su „Slim Food“ dietiste Aida Zandere. Dainininkei buvo nuostabu, kad penkis kartus per savaitę ji iš mitybos bei maisto ruošimo profesionalų gali įsigyti paruoštus patiekalus, skirtus visai dienai. Porcijų dydis ir suvartojamų kalorijų kiekis, anot jos, priklauso nuo to, kokio rezultato sieki – sumažinti, išlaikyti ar padidinti kūno svorį.

„Taip maitintis norėčiau visada! Meniu keičiasi kasdien, maisto yra tiek, kiek reikia, produktai – kokybiški ir suderinti, viskas pagaminta! Belieka tik suvalgyti“, - kalbėjo N. Šiaudikytė.

„Slim Food“ dietistė A. Zanderė patikino – per 15 metų darbo patirtį maisto srityje prikurta įdomiausių ir vertingiausių receptų, kurie dabar virsta realybe norintiesiems pasirūpinti savo sveikata.„Yra žmonių, kurie suderintą, subalansuotą maistą užsisako kasdien jau labai ilgą laiką“, - sakė pašnekovė.

Jos teigimu, patiekalai kuriami atsižvelgiant į sezoną, o meniu keičiamas kas du mėnesius ir vėliau nesikartoja tris savaites.

„Mūsų virtuvėje nėra nė lašo riebalų, bet maistą stengiamės pagaminti gardų. Tai tikrai nelengva užduotis žinant, kad sveiki patiekalai dažniausiai nėra itin mėgstami“, - kalbėjo A. Zanderė.N. Šiaudikytė patikina – net jei būtų ne scenos žmogus, savimi vis tiek labai rūpintųsi. Sveikata domėtis N. Šiaudikytė pradėjo anksti – dar paauglystėje. Tai – jos rūpestingos ir daug ką paaiškinti mokančios mamos įtaka. Daugiausiai žinoma dainininkė svėrė prieš penkerius metus – tuomet svarstyklės rodydavo 5 kilogramais daugiau nei dabar.

„Didelis darbų krūvis, po tris koncertus per naktį, 1000 nuvažiuotų kilometrų per parą... Tai buvo darbo ir valgymo laikotarpis!“ - pasakoja N. Šiaudikytė.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus