• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

D.Zvonkus pratinasi prie Vilniaus  16 

Autorius: Edita Maželytė
2008-09-09 00:00:00

D.Zvonkus pratinasi prie Vilniaus
Jau beveik mėnesį jaukų gyvenimą gimtajame uostamiestyje į chaosą sostinėje išmainęs kompozitorius Deivydas Zvonkus su žmona pratinasi prie naujo gyvenimo naujame mieste, - rašo "Vakaro žinios".

Namas – ne bet kam

Keisti gyvenamąją vietą Deivydas su žmona nutarė patogumo sumetimais. Šiuo metu nuomojamame būste Vilniuje gyvenanti pora pardavinėja savo neseniai įsirengtus namus Klaipėdoje. Tiesa, dainininkai yra prisipažinę, jog namą parduotų ne bet kam. Ir ne už bet kiek.

„Namo pardavimo reikalai juda varganai. Dabar nekilnojamojo turto prekyboje – sąstingis.Tad laukiame geresnių laikų. Nesistengiame jo parduoti kuo greičiau. Kai esame uostamiestyje, yra kur apsistoti, - atviravo D. Zvonkus, kol kas neskubantis sostinėje pirkti būsto. – Pagyvensime Vilniuje metus, tik tada žiūrėsime, ką daryti. Tačiau neatmetame galimybės čia įleisti šaknis. Juk gyventi sostinėje, kurioje vyksta dauguma renginių, filmavimų – daug patogiau. Kelis kartus per savaitę važinėti į Vilnių buvo labai nepatogu. Per dieną kelyje sugaišdavome net septynias valandas. O per kalėdinį maratoną laidose tenka filmuotis 4-5 kartus per savaitę.“

300 kilometrų – ne atstumas

Žinomas muzikas pajūrio kol kas nesiilgi. O jei taip nutiktų, visad gali grįžti į gimtąjį miestą.

„3000 kilometrų, skiriančių Vilnių nuo Klaipėdos, nėra tiek jau daug. Amerikoje žmonės kone tiek pat kasryt į darbą važiuoja:, - kalbėjo D. Zvonkus.

Deivydas su žmona sostinėje dar tik kojas apšildo, tačiau sako, kad gyvenimas Vilniuje jam – ne naujiena.

„Čia studijų metais gyvenau penkerius metus. Tad šis miestas man nėra svetimas. Tiesa, Vilnius nuo to laiko labai pasikeitė, išgražėjo:, - pasakojo D. Zvonkus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:)
2008-09-10 08:06:37
tai dar karta irodo mano tiesa, kad kuo zmones turtingesni, tuo jie durnesni. 3000 km tarp sostones ir pajurio, kur cia jie vaziuoja? prie juodosios juros? "nama parduotu nebetkam", koks durnas pirktu uz milijonus kazkoki pavepusi nama, kur gyveno ir siko Zvonkai? Nebent dar vienas turtuolis, kuris tupas kaip ir Zvonkus :)
neringa
2008-09-10 07:57:58
kiek klaidu!!!!!!!
PROFas
2008-09-10 00:33:07
Savo namo siulau neparduot, nes po TV sezono teks grizt atgal Xi Xi Xi, naivuoliai....