• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Garsenybės, kurios nekaltybę saugojo iki vestuvių

Autorius: Eli.lt
2014-10-11 12:00:00

Aktorius Taylor Lautner
Vos prieš kelis dešimtmečius nekaltybė iki vestuvių buvo savaime suprantamas dalykas, o nuvilnijus seksualinei revoliucijai daugelis jaunuolių atsisako šio pasižadėjimo ir lytinį gyvenimą pradeda gana anksti. Garsenybės, žinoma, nėra išimtis, tačiau ir jų tarpe pasitaiko baltų varnų, kurios garsiai pasisako apie skaistybės saugojimą iki santuokos.

Atlikėja, laidų vedėja Jessica SimpsonJessica augo religingoje babtistų šeimoje ir paauglystėje gavo skaistumą simbolizuojantį žiedelį iš savo tėčio, kuriuo puošdamasi įsipareigojo nekaltybę saugoti iki to momento, kuomet šis žiedelis bus pakeistas vestuviniu. Moteris ištekėjo būdama 22-ejų. Tiesa, ši santuoka iširo.

Muzikantas Kevin JonasJAV muzikos grupės „Jonas brothers“ narys taip pat yra labai religingas - vaikinas iki pat savo vestuvių mūvėjo skaistybę simbolizuojantį žiedą ir daugelyje interviu teigė, kad laukti buvo tikrai verta!

Modelis Adriana LimaDaugelis stebisi, kad seksualius „Victoria's Secret“ apatinius drąsiai demonstruojanti Adriana Lima nekaltybę saugojo iki 27-erių, kuomet ištekėjo už krepšininko Marko Jaric.

Sportininkė Lori JonesGarsi JAV bėgikė, aukso medalininkė, rekordininkė Lori Jones, kurią gerbėjai meiliai vadina Lolo, vasaros pabaigoje atšventusi 32-ąjį gimtadienį tebėra nekalta. Moteris teigia, kad ji laukia tinkamo žmogaus ir lauks tiek, kiek reikės.

Aktorė, atlikėja Hilary DuffApie savo gyvenimą nelinkusi kalbėti aktorė tik kartą buvo prasitarusi, kad ji nekaltybę saugos iki vestuvių ir, nepaisant aplinkos, kurioje ji dirba, pašaipų, tuo didžiuojasi. Kiek vėliau ji ištekėjo, susilaukė dukros ir sūnaus.

Aktorius Kirk Cameron„Seksas gali būti jaudinantis ir malonus tik santuokoje, kuomet tai trunka visą gyvenimą. Aš džiaugiuosi, kad palaukiau“, - teigė aktorius, kuris nekaltybę saugojo iki savo vestuvių. Principingas vyras iki šiol atsisako ne tik vaidinti sekso scenose, bet ir bučiuotis su aktorėmis, teigdamas, kad vesdamas jis pasižadėjo savo bučinius skirti tik žmonai.

Aktorius Taylor Lautner (pagrindinėje nuotraukoje)

„Saulėlydžio“ sagos filmuose vilkolakį suvaidinęs vyrukas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jis kalba apie nekaltybę ir susilaikymą bei skatina paauglius sekti jo pavyzdžiu ir palaukti tikrai tinkamo žmogaus.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus